0
182
0
  • У Здолбунові грали в пляжний волейбол

У неділю в Здолбунівському міському гідропарку, де громада відзначала День молоді, відбувся турнір з пляжного волейболу. Приємно, що ці змагання стали традиційними, адже проходять уже втретє.

Радує й те, що рівень майстерності команд з кожним роком зростає. Цьогоріч у турнірі взяли участь 14 команд: 4 – жіночих та 10 – чоловічих. Ігри проходили відразу на двох ігрових майданчиках. У ході запеклої боротьби у жіночих змаганнях третіми стали Владислава Мельник та Маргарита Михайлова, срібло здобула пара у складі Вікторії Рябчевської та Вікторії Гудемчук, золото ж вибороли досвідчені волейболістки, учасники чемпіонату України з пляжного волейболу – Анастасія Стрельбицька та Валентина Солонинчик.

У чоловіків ігри видалися дуже видовищними та захопливими. За результатами турніру третіми стали Ярослав Должанський та Ярослав Осташевський, срібло вибороли Олександр Мичко та Владислав Демчук. Переможцями турніру стали Роман Небжицький та Андрій Побережний.

Інформаційна служба Здолбунівської РДА

0
Спорт
209
Рівненські гімнастки "морськими" зборами завершили сезон (ФОТО)
Гімнастки СК "Золота осінь" остаточно завершили сезон. 46 вихованок клубу взяли участь у фінальному етапі зборів у спортивному таборі "Морська хвиля".
0
237
Регіонал від БПП агітує за Юрія Вознюка
0
131
На Здолбунівщині чоловік аби забрати крадене запряг ще й коня з возом (ФОТО)
0
175
Лучник з Рівненщини відстріляв на Кубку Світу
З 7 по 13 липня 2019 року в м. Нове Место над Метуї (Чехія) відбувся другий етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.