У Здолбунові зупинилось будівництво спорткомплексу

У Здолбунові зупинилось будівництво спорткомплексу
0
3077
0
У Здолбунові зупинилось будівництво спорткомплексу

Не завжди обіцяне вдається втілити, а особливо якщо йдеться про великі будівництва. Відтак, щороку анонсоване завершення спорудження спорткомплексу у Здолбунові - відтерміновується. Сайт "ВСЕ" розбирались які перспективи того, що діти дочекаються нового спортивного залу у Здолбунові, та чому будівництво нині у "підвішеному стані".

 

Такого формату пости у фейсбуці майорять на сторінках влади вже кілька років поспіль обіцяючи завершення робіт незабаром. Однак, від початку 2019 року будівництво завмерло. Здолбунівчани помітили, що працівників на будівництві немає, а техніка взагалі не працює. Воно і не дивно, адже як виявилось будівництво "заморожене". Стало відомо, що керівництво ДЮСШ, що і є замовником будівництва подали до суду на "будівельно виробничу компанію Форвард Плюс". Причиною стали, на їх думку, завищені ціни на панелі, власне які і є основою стін спортивного комплексу:

 

"Промоніторивши ціни на сендвіч панелі на будівельному ринку, ми з'ясували, що ціни в актах приймання виконаних робіт є завищені. Тому змушені були звернутися до суду з позовом визнати акти-приймання будівельних робіт недійсними,"- прокоментував директор ДЮСШ Михайло Гарбовський.

Принциповий керівник ДЮСШ Михайло Гарбовський не підписав акти виконаних робіт, адже у разі якщо виявиться вартість завищеною, його чекатиме кримінальна відповідальність за необгрунтовану розтрату бюджетних коштів.

 

Втім, керівництво будівельної фірми "Форвард плюс" переконані, що ціни не є завищеними, адже вважають, що ДЮСШ не врахували факторів на виготовлення виробів для спорудження спорткомплексу. Запевняють різниця між панеллю на заводі виробнику і врахуванням виготовлення виробу становить близько 10%:

 

В акті виконаних робіт звітується вже про виріб. Це виготовлений з сендвіч панелі виріб, тобто з вирізаними вікнами, відповідна довжина та ширина. Виготовлено все згідно з проектом. Я думаю вони просто технічно не розібрались і вважають, що є ціна по прайсу від виробника і виріб то є те саме," - коментує керівник Форвард плюс Вячеслав Драчук.

Власне, вирішальним у цій справі стане рішення суду. Обидві сторони запевнили, що подали і залучили всі можливі докази, аби суд прийняв законне рішення в найкоротші терміни. Однак, вже сьогодні відомо, що частина коштів з державного бюджету чекають на рахунках поновлення робіт. Це сума близько 10 мільйонів гривень. Наступного можливого отримання фінансів на це будівництво поки не чекають. Адже через судові позови спортивний комплекс не було внесено до списку на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Виправити таку ситуацію можна лише оперативно вичерпавши конфлікт. Лише тоді можна сподіватись, що в Здолбунівському гідропарку знову зашумить будівельна техніка. 

Довідково:

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту становить 17815,69656 тис.грн.

Передбачається фінансування проекту:

- у 2018 році  за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку:  – 10000,0 тис.грн. та місцевого бюджету – 1112,0 тис.грн.

- у 2019 році  за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку:  – 6033,0 тис.грн. та місцевого бюджету – 670,697 тис.грн

 

0
Гроші # Здолбунів # спорткомплекс # Вячеслав Драчук # Михайло Грабовський # Форвард Плюс
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
53
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
Читати далі
702
У Рівному перекриють рух транспорту
0
Читати далі
89
Спостерігачі ОБСЄ стежитимуть за виборчою кампанією на Рівненщині
0
Читати далі
99
Сарни приймали четвертий етап Кубку Рівненщини
15-16 червня в Сарнах відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2019 року присвячений 134-річниці міста.
0
Читати далі
174
Стомились чекати: на Рівненщині посеред дороги висадили клумбу замість ями (ФОТО)
0
Читати далі
260
Не хотів йти додому в Обарів пішки, тому викрав скутер (ФОТО)
0
Читати далі
1292
У Рівному біля обласної лікарні знову ДТП
0
Читати далі
875
Операція "Урожай" на Рівненщині: маєте трактор і надаєте послуги? - платіть податок
0
Читати далі
193
Рівне перевірили на доступність людей з інвалідністю (ФОТО)
0
Читати далі