У Зорі на Рівненщині громада знову воює з смердючою свинофермою

У Зорі на Рівненщині громада знову воює з смердючою свинофермою
0
4550
0
  • У Зорі на Рівненщині громада знову воює з смердючою свинофермою
  • У Зорі на Рівненщині громада знову воює з смердючою свинофермою
  • У Зорі на Рівненщині громада знову воює з смердючою свинофермою

У Рівненському районі знову наростає протистояння між фірмою "Агрокор-М" та громадами Оржева, Клеваня та Зорі. Підприємці хочуть збільшити поголів`я свиней та розширити виробництво свинини. В той же час залишається не накритим велетенський тенічний резервуар з свинячим лайном, а сама фірма натомість зараєструвалась у Рівному, а не в населеному пункті, де розташовано виробництво. Відповідно податки платитиме не у місцевий бюджет цих громад. Мешканці обурені і готові знову блокувати діяльність підприємства, однак погодились все обговорити на громадських слуханнях. 

І в продовження відомої "свинячої епопеї". Сьогодні в свіжому номері "Клеванського Тракту" надрукували поправку до "Заяви про наміри", яка була опублікована раніше. Ключовою тут є фраза, що "Про дату і місце громадських слухань буде повідомлено додатково". Нагадаю, що після того, як дану заяву розмістили також в соцмережах, піднялася величезна хвиля обурення, так як до цього часу, згідно затверджених планів робіт, не накрита друга лагуна. Другою причиною невдоволення було те, що нова структура, яка планує вести бізнес на свинокомплексі біля Грабова, зареєструвалася в Рівному. Тобто ви тут, люди, дихайте "свіжим повітрям" після 50-тисячного поголів'я, а податки ми будемо платити в скарбницю міста, - пише член виконкому Зорянської сільської ради Сергій Делідон. - Районна і місцева влада на це відреагувала і 27 листопада провела спільну виїзну нараду на підприємстві, підсумками якої стали вимоги, що допоки не будуть виконані усі пункти плану щодо накриття лагун – питання про збільшення поголів'я свиней є не доречним. Зазначу, що відразу над вирішенням цього питання дуже згуртувалися представники влади Клеваня, Оржева, Зорі та багато небайдужих громадян. Тому і маємо на сьогодні ось таку маленьку перемогу. Гуртом, як відомо, й батька легше бити)))

0
Гроші # село Зоря # свинокомплекс
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
55
Pianoбой представить рівнянам нові пісні
0
Читати далі
54
Рятувальники Рівненщини проходили "крізь вогонь" (ВІДЕО) (ФОТО)
0
Читати далі
63
На Рівненщині розповіли про новації ЗНО 2019
0
Читати далі
79
Рівнянам покажуть захоплюючу комедію «Я куплю тобі Мальдіви»
0
Читати далі
582
Заступника голови РДА підозрюють у вимаганні хабаря
0
Читати далі
110
У Рівному ветерани з пауерліфтингу змагалися за Кубок області
0
Читати далі
403
"Сміття не заважає?": у Гощі скандал через відходи селян
0
Читати далі
163
Мешканця Рівненщини судитимуть за контрабанду старовинних монет
0
Читати далі
130
Рівненські гімнастки провели активний змагальний вікенд у Вінниці та Кривому Розі (ФОТО)
Гімнастки рівненського клубу "Золота осінь" активно змагалися впродовж всіх вихідних. Так, молодші дівчата змагалися на Відкритому турнірі у Вінниці "Шарм".
0
Читати далі