Укравтодор запрошує громадян на волонтерських засадах латати дорогу

Укравтодор запрошує громадян на волонтерських засадах латати дорогу
0
275
0
Укравтодор запрошує громадян на волонтерських засадах латати дорогу

Фейсбук-спільнота ВГО "АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне" опублікувала опитування, де запитували рівнян, чи задоволені вони робтою Рівненського ШЕУ. Ну як можна було передбачити, 95% користувачів проголосувало, що не задоволені. 

В свою чергу Рівненський ШЕУ запостив пост від відомого українського політика Борислава Берези, який закликав працювати та бути волонтером у місцевих службах доріг у вільний від роботи час:

Про #ямаchallenge, Борислав Береза (Borislav Bereza) та БАЗОВІ ПОНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ:

Дороги України знаходяться в не найкращому стані.
Відомо і не оспорюється. Руйноване десятиліттями за рік не змінити. Не секрет, що капітального ремонту потребує понад 160 тис км доріг із загальної мережі у 170 тис км. На це треба час та кошти. І далі - про те, що народному депутатові знати не бракувало б.  Укравтодор не відповідає за всі дороги в країні.

Укравтодор відповідає лише за дороги державного значення. Дороги та вулиці в містах, селах - відповідальність органів місцевого самоврядування. Обласні та районні дороги - сфера відповідальності обласних державних адміністрацій. Просимо не маніпулювати інформацією та не вводити людей в оману.

До речі, служби доріг на місцях та підрядні приватні організації зараз мають неабиякий дефіцит кадрів. Можна працювати та бути волонтером у вільний від роботи час. Ми дуже раді, що така кількість людей, бажає допомогти не словом, а ділом. Долучайтеся!

0
# ремонт дороги # Укравтодор
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: