Юні рівненські футзалісти двічі перемогли у Харкові

0

Дві виїзні перемоги у чемпіонаті Юнацької футзальної Екстра-ліги здобула цього уїк-енду команда “Кардинал-Рівне-ДЮСШ-4” тренера Андрія Мозерова. У гостях рівняни двічі обіграли збірну Харківської області.

Збірна Харківської області – “Кардинал-Рівне-ДЮСШ-4” – 1:2

25 січня 2019 року, Харків

Голи: Дмитро Рибіцький, Вадим Тютюрай

Збірна Харківської області – “Кардинал-Рівне-ДЮСШ-4” – 1:3

26 січня 2019 року, Харків

Голи: Максим Малиновський, Дмитро Скибчик, Віталій Панкратій

Матчі наступного туру Юнацької футзальної Екстра-ліги підопічні Андрія Мозерова проведуть 2-го та 3-го лютого у Рівному проти молоді львівської “Енергії”.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
Спорт # Рівне футзал # футзал Екстра ліга # Харків футзал
1309
Юні рівненські футзалісти двічі обіграли дніпрян (ФОТО)
Команда “Кардинал-ДЮСШ-4” у чемпіонаті Юнацької футзальної Екстра-ліги U16 у рідних стінах двічі обіграла “Футзал-Дніпро”.
0
1863
Рівненська ДЮСШ "Верес-2003" - чемпіон Рівненщини з футзалу (ФОТО)
ДЮСШ з футболу "Верес-2003" - чемпioни областi з футзалу серед команд ДЮФЛ U-16.
0
2165
ФК "Славія" вшосте поспіль чемпіон Рівного з футзалу (ФОТО)
Футбольний клуб "Славія" вшосте поспіль Чемпіон Рівного з футзалу. Окрім цього, команда вчетверте поспіль оформлює золотий дубль, докладаючи до медалей найвищого гатунку ще й Кубок міського голови Рівного.
0
1783
Рівненська "Славія" майже чемпіон Рівного з футзалу
За тур до завершення Чемпіонату міста Рівне з футзалу ФК "Славія" є беззаперечним лідером змагань.
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються