Ура! В Рівненський аеропорт "йде" інвестор

Ура! В Рівненський аеропорт
0
4669
0
Ура! В Рівненський аеропорт "йде"  інвестор

Сьогодні, 26 грудня, під час «інвестиційного круглого столу» в Рівненській облдержадміністрації відбулося обговорення перспективних шляхів розвитку КП «Міжнародний аеропорт «Рівне» у майбутньому році. І не дарма, адже ініціаторами засідання стали не абихто, а інвестори.

Під час заходу було озвучено, що компанії «Фінінтеграл» та ТОВ «РіксонГруп» готові інвестувати в летовище понад 60 мільйонів гривень. Також беруть на себе усі зобов`язання по сплаті боргу аеропорту. Варто зазначити, що інвестори не мають наміру купувати летовище, а планують працювати за умовами спільної власності.

 

 

"Борги це вже будуть не ваші питання. Рівненський аеропорт може стати не тільки центром пасажирських авіаперевезень субрегіону, але й  важливим транспортним хабом для всієї країни, - заявив під час обговорення присутній на заході Гендиректор компанії ТОВ «РіксонГруп» Володимир Гуславський. – Тому не тільки вітчизняні, але й закордонні інвестиційні фонди уважно вивчають можливості і перспективи цього підприємства."

Головний акцент прибутку для себе інвестори бачать в вантажних перевезеннях, проте переконують, що пасажирські теж не менш в пріоритеті, оскільки це престижність. Бізнесмени готові почати роботу будь якого дня і лишень чекають згоди від влади. 

 

 

"Ми повинні зважити всі плюси та вивчити все до дрібниць. Щонайменше це чи є ризики, перспективний план і це також потрібно аби переконати депутатський корпус. Ми повинні дивитися на питання ефективності Рівненського аеропорту не лише з позиції одноразової вигоди для громади, бюджету області, а як можливість сталого і стабільного розвитку економіки краю," - відзначив заступник голови рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Після засідання в ОДА інвестори рушили до летовища аби ознайомитись з його станом сьогодні і вже в більш невимушеній атмосфері поговорити про дрібніші деталі та перспективу розвитку. 

 

 

 

0
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
472
Скільки заробив Зеленський в 2019 році
0
Читати далі
281
«Слуги» збираються підняти питання відставки Авакова
0
Читати далі
928
Біля Дубна два легковики опинились в кюветі через негоду (ФОТО)
1
Читати далі
634
Зеленський підписав закон про дозвіл ФОПам не платити ЄСВ за місяці, у яких вони не отримали прибутку
0
Читати далі
930
Біля Сарн перекинулась вантажівка
0
Читати далі
533
Ще четверо на Рівненщині захворіло коронавірусом
1
Читати далі
363
За добу в Україні 393 нових випадків захворювання коронавірусом
0
Читати далі
664
Офіційно: США припиняє фінансувати ВООЗ, – Трамп
0
Читати далі
1461
В Міннеаполісі тривають протести через вбивство копом чоловіка: відділок спалили, в місто введені війська (ФОТО, ВІДЕО)
3
Читати далі