Ура! В Рівненський аеропорт "йде" інвестор

Ура! В Рівненський аеропорт
0
4308
0
Ура! В Рівненський аеропорт "йде"  інвестор

Сьогодні, 26 грудня, під час «інвестиційного круглого столу» в Рівненській облдержадміністрації відбулося обговорення перспективних шляхів розвитку КП «Міжнародний аеропорт «Рівне» у майбутньому році. І не дарма, адже ініціаторами засідання стали не абихто, а інвестори.

Під час заходу було озвучено, що компанії «Фінінтеграл» та ТОВ «РіксонГруп» готові інвестувати в летовище понад 60 мільйонів гривень. Також беруть на себе усі зобов`язання по сплаті боргу аеропорту. Варто зазначити, що інвестори не мають наміру купувати летовище, а планують працювати за умовами спільної власності.

 

 

"Борги це вже будуть не ваші питання. Рівненський аеропорт може стати не тільки центром пасажирських авіаперевезень субрегіону, але й  важливим транспортним хабом для всієї країни, - заявив під час обговорення присутній на заході Гендиректор компанії ТОВ «РіксонГруп» Володимир Гуславський. – Тому не тільки вітчизняні, але й закордонні інвестиційні фонди уважно вивчають можливості і перспективи цього підприємства."

Головний акцент прибутку для себе інвестори бачать в вантажних перевезеннях, проте переконують, що пасажирські теж не менш в пріоритеті, оскільки це престижність. Бізнесмени готові почати роботу будь якого дня і лишень чекають згоди від влади. 

 

 

"Ми повинні зважити всі плюси та вивчити все до дрібниць. Щонайменше це чи є ризики, перспективний план і це також потрібно аби переконати депутатський корпус. Ми повинні дивитися на питання ефективності Рівненського аеропорту не лише з позиції одноразової вигоди для громади, бюджету області, а як можливість сталого і стабільного розвитку економіки краю," - відзначив заступник голови рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Після засідання в ОДА інвестори рушили до летовища аби ознайомитись з його станом сьогодні і вже в більш невимушеній атмосфері поговорити про дрібніші деталі та перспективу розвитку. 

 

 

 

0
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
259
Рівненські гімнастки "морськими" зборами завершили сезон (ФОТО)
Гімнастки СК "Золота осінь" остаточно завершили сезон. 46 вихованок клубу взяли участь у фінальному етапі зборів у спортивному таборі "Морська хвиля".
0
Читати далі
246
Регіонал від БПП агітує за Юрія Вознюка
0
Читати далі
143
На Здолбунівщині чоловік аби забрати крадене запряг ще й коня з возом (ФОТО)
0
Читати далі
256
Лучник з Рівненщини відстріляв на Кубку Світу
З 7 по 13 липня 2019 року в м. Нове Место над Метуї (Чехія) відбувся другий етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
Читати далі
8305
Екс-голову Рокитнівської РДА затримали на хабарі
3
Читати далі
108
У Дубно пожежа у житловому будинку(ФОТО)
0
Читати далі
116
Резервісти з Рівненщини вдосконалюють бойові навички(ФОТО)
0
Читати далі
126
У 2019 році держава профінансує 22 проекти будівництва шкіл, спорткомплексів і дитсадків на Рівненщиніи
0
Читати далі
415
Головна лікарка Рівненського перинатального центру отримуватиме тепер більшу зарплатню
0
Читати далі