Юрій Вірт про розгром рівненського "Вереса" на виїзді

Юрій Вірт про розгром рівненського
0

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій ВІРТ прокоментував виїзний поєдинок проти «Діназа», в якому рівняни зазнали розгромної поразки - 0:4:

- Важко якось прокоментувати таку гру. Прикра помилка досвідченого захисника, Тараса Пінчука, призвела до того, що ми подарували м’яча супернику і пропустили гол. До цього моменту суперник, в принципі, нічого небезпечного не створив. Ми самі собі створили гол…

На другий тайм виходили з наміром зіграти агресивніше, зрівняти рахунок. Натомість, знову отримали два голи з нічого. 0:3 на 50-й хвилині – і гру практично завершено. Елементарні помилки. Такі досвідчені футболісти не повинні робити стільки помилок.

Вітаю команду господарів із заслуженою перемогою. Але це ми їм зробили такий щирий подарунок.

Зробимо висновки. Футболісти, які виходили сьогодні на поле, серйозно задумаються. Або ми будемо працювати, як я того хочу, або вони будуть працювати в інших командах.