В Держстаті порахували, скільки українців працюють неофіційно

В Держстаті порахували, скільки українців працюють неофіційно
0
В Держстаті порахували, скільки українців працюють неофіційно

Кількість неформально зайнятого населення у віці 15-70 років у першому кварталі 2020 року становило 3 404 100 осіб, що складає 20,6% від загальної чисельності працюючих українців цього віку. Про це повідомили Державній службі статистики.

Значна частина (42,1%) неформально зайнятого населення України віком від 15 років і старше в першому кварталі цього року працювала у сільському, лісовому та рибному господарстві.

За даними Держстату, близько 17% неформально зайнятого населення працювало у будівництві; ще 17% – в оптовій і роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 6,1% – у промисловості. За оцінкою Держстату, кількість неформально зайнятих українців в першому кварталі становила понад 3 мільйони 404 тисячі осіб.

За останній квартал кількість неформально зайнятих скоротилася на 1,6% (у 2019 році – 3 460 400 осіб).

Нагадаємо, 30 червня в Мінекономіки відзвітували, що рівень тіньової економіки у 2019 році склав 28% від обсягу офіційного валового внутрішнього продукту (ВВП) України, що на 3% менше за показник 2018 року.

За матеріалами: УНІАН

Читайте також: Прохідний бал ЗНО можуть знизити через пандемію Covid-19

Читайте також: На Рівненщині можуть послабити карантин

Читайте також: Відсьогодні учасникам розпочинають повертати гроші за пробне ЗНО

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі