В Гощі триває будівництво ЦНАПу (ФОТО)

В Гощі триває будівництво ЦНАПу (ФОТО)
0
В Гощі триває будівництво ЦНАПу (ФОТО)

Незабаром жителі Гощанського району зможуть отримувати якісні адміністративні послуги в новому ЦНАП. Наразі тривають роботи з капітального ремонту приміщення майбутнього Центру.

Тут вже замінили вікна і двері, оновили електромережі, провели опалення, перепланували два поверхи будівлі, облаштували стіни, стелю та підлогу, утеплили дах та змонтували нові санвузли.  Крім того, провели поточний ремонт котельні, демонтували стару огорожу та готуються встановити нову.

Попереду реалізація так званої інституційної складової - встановлення спеціальної техніки, меблів, доукомплектування нормативно-правової бази, навчання спеціалістів.

Після відкриття нового ЦНАП жителі Гощанського району зможуть отримати тут низку послуг: зареєструвати акти цивільного стану, місце проживання, оформити державні допомоги та  житлові субсидії, зареєструвати речові права на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, отримати пенсійні адміністративні послуги тощо.

Проект став переможцем в Програмі «U-LEAD з Європою» з надання допомоги у створенні та модернізації ЦНАП. Фінансування проводиться в межах Програми, а також на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Читайте також: На Рівненщині викрили три цехи з виготовлення масок та антисептиків (ФОТО)

Читайте також: МАФи, стоматології, перукарні: кому дозволили відкритись у Рівному

Читайте також: У Зорі дезинфікували церкву

0
Найцікавіші матеріали
2 серпня у Рівному відкривають приватну гімназію STARLAND
0
Читати далі
У Рівному викрили схему з підробленими документами для ухилення від мобілізації
0
Читати далі
Рівненщина прийняла вже 11-й евакуаційний потяг від початку року
0
Читати далі
За користування лісовою ділянкою на Рівненщині юристка отримала хабар 15 тисяч доларів
0
Читати далі
Майже 1000 замовлень оформили жителі Рівненщини через державний соціальний проєкт «Укрпошта. Аптека».
0
Читати далі
StarLand відкриває двері до престижних закордонних спортивних коледжів і великого футболу
0
Читати далі
На Гощанщині загинув велосипедист
0
Читати далі
В Україні з'явиться нова банкнота номіналом 2000 гривень із Василем Стусом
0
Читати далі
У Рівному за державну зраду судитимуть жителя Краматорська
0
Читати далі