В Києві у всій красі презентували туристичний потенціал Рівненщини

В Києві у всій красі презентували туристичний потенціал Рівненщини
0
560
0
В Києві у всій красі презентували туристичний потенціал Рівненщини

Цьогоріч в складі делегації Рівненщини туристичну привабливість нашої області на традиційній щорічні зустріч UITT 2018 «Україна – подорожі і туризм» у Києві презентували не лише управління культури та туризму облдержадміністрації, а й Туристично-інформаційний центр м. Острога, готельно-ресторанний комплекс «Тунель кохання», санаторій «Червона Калина», Дубенський замок, ТМ Тур-Колекшн.

З 28 по 30 березня участь у заході брали міжнародні туристичні організації, національні та регіональні туристичні комітети, туристичні оператори і турагентства, представники держструктур, готелів, перевізників та медіа.

Загалом, цьогоріч на цій потужній весняній туристичній виставці було представлено 366 компаній з 24 країн світу, в тому числі 37 учасників з України.

Це був прекрасний досвід та чудова можливість заявити про себе. Особливо важливим аспектом поїздки було те, що ми отримали нові корисні знайомства, зокрема, налагодили зв’язки із колегами туристичної галузі інших регіонів та туристично-інформаційних центрів. Також до нашого стенду підходили представники туристичних фірм та потенційні туристи, які зацікавились Рівненщиною та зокрема Острогом. На виставці було представлено широкий асортимент туристичної продукції, презентовано низку проектів, промоційний і поліграфічний матеріал – це дало можливість оцінити нові тенденції та смаки сучасного туриста. Участь у таких заходах маленьких містечок, які обрали для себе головним напрямком розвиток туризму, особливо важливе та мотивуюче  - підкреслила керівник Туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук для район.Острог.

Ділова програма виставки була досить насиченою - урочисте відкриття, семінари, круглі столи з питань впровадження інфраструктурних рішень для розвитку туристичних територій і національної системи якості та досконалості в туризмі. 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
138
Безвіз України з ЄС залишається
0
Читати далі
247
Завтра двадцять вулиць Рівного та декілька навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
315
Зеленський хоче до 2024 року створити в Україні ракету для освоєння космосу
0
Читати далі
182
ЄС погрожує скасувати безвіз з Україною
0
Читати далі
456
Зеленський скликав термінове засідання РНБО через скандальне рішення КСУ
0
Читати далі
150
Конституційний суд заблокував призначення переможців місцевих виборів
0
Читати далі
117
Які проекти Громадського бюджету Рівного будуть реалізовані в 2021 році
0
Читати далі
132
Завтра понад двадцять вулиць Рівного залишаться без світла
0
Читати далі
179
Лічильники електричної енергії: різновиди і характеристики
0
Читати далі