В квітні у Рівному стартує спідвейний сезон

В квітні у Рівному стартує спідвейний сезон
0
569
0
В квітні у Рівному стартує спідвейний сезон

Цьогоріч Рівне прийматиме 6 міжнародних гонок, серед них 3 Європейські турніри. Окрім цього відбудуться змагання міського та обласного рівняв. Організатори також розглядають можливість проведення ще одного-двох міжнародних турнірів та повернення в календар традиційних змагань на Покрову.

Традиційно, сезон спідвею–2020 відкриватиме Чемпіонат України зі спідвею. Ймовірно, етап чемпіонату України у Рівному одночасно буде й фіналом, за підсумками якого визначаться переможці в дорослому, юніорському та юнацькому заліках.

Одна з головних подій спідвейного року в Україні відбудеться 17 травня. В цей день Рівне прийматиме півфінал особистого чемпіонату Європи SEC. Очікується, що до Рівного можуть прибути справжні королі світового спідвею.

Наступна офіційна гонка міжнародного календаря відбудеться 4 липня – півфінал особистого чемпіонату Європи серед юніорів U21. Нагадаємо, що у рік святкування 60-річчя Рівненського спідвею наше місто приймало Фінал цієї першості. Тоді Марко Левішин посів 7-ме місце. Цьогоріч спортсмен має усі шанси, аби знову потрапити до фіналу, який відбудеться 12 вересня в угорському Надьхалаші.

29 серпня відбудеться один з етапів Європейського Кубку МАСЕС. Нагадаємо, що тричі поспіль у 2017-2019 роках володарем Кубку є Марко Левішин. Також минулого року збірна України у складі Марка Левішина та Станіслава Мельничука здобула перше місце в командному заліку. Востаннє у рівному Кубок МАСЕС проводився у 2015-му році. Тоді перемогу здобув датчанин Андреас Ліагер.

Завершення спідвейного сезону планується 26 вересня. На Рівненському «Мототреці» відбудеться Міжнародний турнір на «Кубок Закриття Сезону». Попередньо планується, що ці змагання будуть об'єднані із «Меморіалом Ігоря Марка».

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ЗМАГАНЬ ЗІ СПІДВЕЮ У РІВНОМУ У 2020 РОЦІ:

26.04.2020 – Відкритий особистий чемпіонат України;

17.05.2020 – Особистий чемпіонат Європи SEC, півфінал;

04.07.2020 – Особистий чемпіонат Європи серед юніорів U21, півфінал;

01.08.2020 – Міжнародний турнір;

29.08.2020 – Європейський Кубок МАСЕС, етап;

26.09.2020 – Міжнародний турнір «Кубок Закриття Сезону» та «Меморіал Ігоря Марка».

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: