В Острозі шукали княжну

В Острозі шукали княжну
0
5213
0
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну

Щорічний конкурс краси, грації та інтелекту - «Гальшка року 2017» відбувся в Острозькій академії.  Змагання красунь-учасниць від факультетів, назване на честь славетної меценатки вишу, має на меті не лише визначити найактивніших, найкреативніших студенток, але також й популяризувати історію міста, вшанувати визначних персоналій, які своїми діями сприяли розбудові культури і поширенню традицій краю, а також уславити високі моральні переконання суспільства.

Номінантками на право носити ім’я почесної княгині роду Острозьких були: Анна Герасимчук, представниця факультету романо-германських мов, Анастасія Арнова з  факультету політико-інформаційного менеджменту, Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського, Мар'яна Давидюк, яка представляла гуманітарний факультет, Олександра Фомін, конкурсантка від факультету міжнародних відносин, а честь економічного факультету захищала Юлія Лашта.

Piccy.info - Free Image Hosting

Учасниці мали змогу проявити себе у наступних конкурсах «Представлення», «Бліц», під час якого учасниці навмання витягували зі скриньки питання філософського характеру, на яке мали відповісти протягом 30 секунд, «Конкурс талантів» та «Заповіт Гальшки».

Piccy.info - Free Image Hosting

Відзнаку «Міс глядацьких симпатій» здобула представниця гуманітарного факультету Мар’яна Давидюк. Конкурс проводився під час виступів конкурсанток шляхом анонімного  голосування глядачів за порядковий номер виступу учасниці шляхом його запису і киданням у скиньку.

Piccy.info - Free Image Hosting

Оцінювали претенденток члени журі у складі: Микола Бендюк, краєзнавець та історик, Андрій Брижук, історик та краєзнавець, співробітник Музею Острозької академії, Ольга Лозюк, начальник відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради, Михайло Крет, диригент Народного аматорського хору Острозького РБК, депутат міської ради, приватний підприємець, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» Вадим Бондарчук, Дарія Швая, екс-директор Культурно-мистецького центру, та Лариса Мініч, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана гуманітарного факультету НаУОА.

Piccy.info - Free Image Hosting

Усі учасниці були відзначені нагородами. Титул «Панна-елегантність» отримала АннаГерасимчук, учасниця від факультету романо-германських мов, «Панною-талантом» журі нагородило Анастасію Арнову, представницю факультету політико-інформаційного менеджменту, за екстраординарність судді відзначили Олександру Фомін з факультету міжнародних відносин, «Панною-грацією» стала студентка економічного факультету Юлія Лашта,  «Панною-артистичністю» була названа Мар’яна Давидюк, представниця гуманітарного факультету, а нагороду за вишуканість отримала Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського.

Piccy.info - Free Image Hosting

«Насамперед я хочу подякувати вам, дорогі глядачі, бо конкурсантки виступали для вас, а без вас не було б так емоційно, цікаво та інтригуюче. Всі учасниці дуже старалися, хвилювання було помітним. Дивишся в очі учасниць – в них палає радість, з якою хочеться ділитися з усіма. Вечір був чудовим, дякую за натхнення» , - розповідає Вадим Бондарчук, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті». Також подарунками від відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» нагороджуються дві учасниці: Анна Герасимчук та Анастасія Арнова .

Piccy.info - Free Image Hosting

Почесний титул «Гальшки року 2017» отримала представниця факультету романо-германських мов, Анна Герасимчук. Традиційно титул передала попередниця – переможниця «Гальшка року 2016» студентка гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк.

Piccy.info - Free Image Hosting

0
Таблоїд # Острозька академія # Гальшка острозька # конкурс краси
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
69
Матч "Кардинал-Рівне" - "Енергія" - відбудеться із вболівальниками
Матч 10-го туру чемпіонату Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" - "Енергія" - відбудеться із вболівальниками.
0
Читати далі
327
У Рівному відбувся Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія (ФОТО)
У Рівному відбувся Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате Унія України. У змаганнях брали участь хлопці та дівчата віком від 6 до 15 років.
0
Читати далі
169
У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)
0
Читати далі
124
У Рівненському районі вперше відбудеться засідання Ради регіонального розвитку
0
Читати далі
103
Рівненські вогнеборці час пожежі в гуртожитку врятували трьох дітей
0
Читати далі
316
У Рівному виступлять популярні "Без обмежень"
0
Читати далі
267
Мешканцю Дубенщини за вбивство поліцейського "світить" довічне ув'язнення
0
Читати далі
119
Рівненщиною продовжує крокувати спортивна акція "Ти зможеш, якщо зміг я!"
0
Читати далі
143
На Рівненщині поблизу дороги знайшли "відголоски" Другої світової війни
0
Читати далі