В Острозі шукали княжну

В Острозі шукали княжну
0
5089
0
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну

Щорічний конкурс краси, грації та інтелекту - «Гальшка року 2017» відбувся в Острозькій академії.  Змагання красунь-учасниць від факультетів, назване на честь славетної меценатки вишу, має на меті не лише визначити найактивніших, найкреативніших студенток, але також й популяризувати історію міста, вшанувати визначних персоналій, які своїми діями сприяли розбудові культури і поширенню традицій краю, а також уславити високі моральні переконання суспільства.

Номінантками на право носити ім’я почесної княгині роду Острозьких були: Анна Герасимчук, представниця факультету романо-германських мов, Анастасія Арнова з  факультету політико-інформаційного менеджменту, Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського, Мар'яна Давидюк, яка представляла гуманітарний факультет, Олександра Фомін, конкурсантка від факультету міжнародних відносин, а честь економічного факультету захищала Юлія Лашта.

Piccy.info - Free Image Hosting

Учасниці мали змогу проявити себе у наступних конкурсах «Представлення», «Бліц», під час якого учасниці навмання витягували зі скриньки питання філософського характеру, на яке мали відповісти протягом 30 секунд, «Конкурс талантів» та «Заповіт Гальшки».

Piccy.info - Free Image Hosting

Відзнаку «Міс глядацьких симпатій» здобула представниця гуманітарного факультету Мар’яна Давидюк. Конкурс проводився під час виступів конкурсанток шляхом анонімного  голосування глядачів за порядковий номер виступу учасниці шляхом його запису і киданням у скиньку.

Piccy.info - Free Image Hosting

Оцінювали претенденток члени журі у складі: Микола Бендюк, краєзнавець та історик, Андрій Брижук, історик та краєзнавець, співробітник Музею Острозької академії, Ольга Лозюк, начальник відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради, Михайло Крет, диригент Народного аматорського хору Острозького РБК, депутат міської ради, приватний підприємець, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» Вадим Бондарчук, Дарія Швая, екс-директор Культурно-мистецького центру, та Лариса Мініч, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана гуманітарного факультету НаУОА.

Piccy.info - Free Image Hosting

Усі учасниці були відзначені нагородами. Титул «Панна-елегантність» отримала АннаГерасимчук, учасниця від факультету романо-германських мов, «Панною-талантом» журі нагородило Анастасію Арнову, представницю факультету політико-інформаційного менеджменту, за екстраординарність судді відзначили Олександру Фомін з факультету міжнародних відносин, «Панною-грацією» стала студентка економічного факультету Юлія Лашта,  «Панною-артистичністю» була названа Мар’яна Давидюк, представниця гуманітарного факультету, а нагороду за вишуканість отримала Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського.

Piccy.info - Free Image Hosting

«Насамперед я хочу подякувати вам, дорогі глядачі, бо конкурсантки виступали для вас, а без вас не було б так емоційно, цікаво та інтригуюче. Всі учасниці дуже старалися, хвилювання було помітним. Дивишся в очі учасниць – в них палає радість, з якою хочеться ділитися з усіма. Вечір був чудовим, дякую за натхнення» , - розповідає Вадим Бондарчук, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті». Також подарунками від відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» нагороджуються дві учасниці: Анна Герасимчук та Анастасія Арнова .

Piccy.info - Free Image Hosting

Почесний титул «Гальшки року 2017» отримала представниця факультету романо-германських мов, Анна Герасимчук. Традиційно титул передала попередниця – переможниця «Гальшка року 2016» студентка гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк.

Piccy.info - Free Image Hosting

0
Таблоїд # Острозька академія # Гальшка острозька # конкурс краси
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1667
За хабар на Рівненщині затримали начальника відділу охорони здоров‘я
0
Читати далі
212
На Рівненщині жорстоко вбили пенсіонерку
0
Читати далі
54
На Рівненщині збудують 34 амбулаторії в рамках реформи сільської медицини
0
Читати далі
928
Верховна Рада озвучила розміри штрафів, що загрожують власникам "блях"
0
Читати далі
284
В Рівному зловили Land Rover з бурштином
0
Читати далі
432
У Рівному обирають керівника обласного перинатального центру
0
Читати далі
160
На Рівненщині пухнастий та білий метелик спричинив карантин
0
Читати далі
222
Під Берестечком на Рівненщині висадився дитячий козацький десант
0
Читати далі
339
Звільнена за фото в купальнику вчителька з Рівненщини розпочала флешмоб #явчительімійвідпочинок
0
Читати далі