В Острозі шукали княжну

В Острозі шукали княжну
0
5015
0
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну
  • В Острозі шукали княжну

Щорічний конкурс краси, грації та інтелекту - «Гальшка року 2017» відбувся в Острозькій академії.  Змагання красунь-учасниць від факультетів, назване на честь славетної меценатки вишу, має на меті не лише визначити найактивніших, найкреативніших студенток, але також й популяризувати історію міста, вшанувати визначних персоналій, які своїми діями сприяли розбудові культури і поширенню традицій краю, а також уславити високі моральні переконання суспільства.

Номінантками на право носити ім’я почесної княгині роду Острозьких були: Анна Герасимчук, представниця факультету романо-германських мов, Анастасія Арнова з  факультету політико-інформаційного менеджменту, Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського, Мар'яна Давидюк, яка представляла гуманітарний факультет, Олександра Фомін, конкурсантка від факультету міжнародних відносин, а честь економічного факультету захищала Юлія Лашта.

Piccy.info - Free Image Hosting

Учасниці мали змогу проявити себе у наступних конкурсах «Представлення», «Бліц», під час якого учасниці навмання витягували зі скриньки питання філософського характеру, на яке мали відповісти протягом 30 секунд, «Конкурс талантів» та «Заповіт Гальшки».

Piccy.info - Free Image Hosting

Відзнаку «Міс глядацьких симпатій» здобула представниця гуманітарного факультету Мар’яна Давидюк. Конкурс проводився під час виступів конкурсанток шляхом анонімного  голосування глядачів за порядковий номер виступу учасниці шляхом його запису і киданням у скиньку.

Piccy.info - Free Image Hosting

Оцінювали претенденток члени журі у складі: Микола Бендюк, краєзнавець та історик, Андрій Брижук, історик та краєзнавець, співробітник Музею Острозької академії, Ольга Лозюк, начальник відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради, Михайло Крет, диригент Народного аматорського хору Острозького РБК, депутат міської ради, приватний підприємець, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» Вадим Бондарчук, Дарія Швая, екс-директор Культурно-мистецького центру, та Лариса Мініч, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана гуманітарного факультету НаУОА.

Piccy.info - Free Image Hosting

Усі учасниці були відзначені нагородами. Титул «Панна-елегантність» отримала АннаГерасимчук, учасниця від факультету романо-германських мов, «Панною-талантом» журі нагородило Анастасію Арнову, представницю факультету політико-інформаційного менеджменту, за екстраординарність судді відзначили Олександру Фомін з факультету міжнародних відносин, «Панною-грацією» стала студентка економічного факультету Юлія Лашта,  «Панною-артистичністю» була названа Мар’яна Давидюк, представниця гуманітарного факультету, а нагороду за вишуканість отримала Ірина Прокопчук, студентка Інституту права ім. І.Малиновського.

Piccy.info - Free Image Hosting

«Насамперед я хочу подякувати вам, дорогі глядачі, бо конкурсантки виступали для вас, а без вас не було б так емоційно, цікаво та інтригуюче. Всі учасниці дуже старалися, хвилювання було помітним. Дивишся в очі учасниць – в них палає радість, з якою хочеться ділитися з усіма. Вечір був чудовим, дякую за натхнення» , - розповідає Вадим Бондарчук, керівник відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті». Також подарунками від відділу комп’ютерної допомоги в «Смарті» нагороджуються дві учасниці: Анна Герасимчук та Анастасія Арнова .

Piccy.info - Free Image Hosting

Почесний титул «Гальшки року 2017» отримала представниця факультету романо-германських мов, Анна Герасимчук. Традиційно титул передала попередниця – переможниця «Гальшка року 2016» студентка гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк.

Piccy.info - Free Image Hosting

0
Таблоїд # Острозька академія # Гальшка острозька # конкурс краси
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
4
Хочуть "взірвати" Рівненщину: чому підпали осель відомих журналістів називають диверсією?
0
Читати далі
12
А віз досі там: На Рівненщині діти замість школи мають лише голі стіни
0
Читати далі
18
Біля Рівного вантажівка два дні "висіла" у кюветі
0
Читати далі
32
Працівники РДА на Рівненщині підробляють клеєнням білбордів?
0
Читати далі
21
На Рівненщині через пральну машину ледь не задихнулося троє чоловіків
0
Читати далі
27
Через проблеми з документацією села на Рівненщині залишаються без електрики
0
Читати далі
30
Міський Будинок Культури запрошує рівнян послухати мелодії що народжують спогади
0
Читати далі
40
Рівненські митники не впустили в Україну три "бляхи"
0
Читати далі
54
Від сьогодні у Рівному запрацював серцево-судинний центр
0
Читати далі