В Польщі викрита банда українських сутенерів

В Польщі викрита банда українських сутенерів
0
В Польщі викрита банда українських сутенерів

У Польщі викрили банду, яка заробила мільйони на розпусті сотень українок та польок. Польсько-українська банда сутенерів відправляла жінок у Францію займатися проституцією.

Про це пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Центрального слідчого бюро поліції в Польщі, затримано 4-х підозрюваних, в тому числі трьох жінок.

Слідство вважає, що керувала злочинною групою Катажина Я.
Сама ж діяльність з вербування жінок велася на території Мазовецького, Поморського, Нижньосілезького та Лодзького воєводств. Там шукали та схиляли до заняття проституцією як українок, так і польок, які перебували у скрутному фінансовому становищі. Потім їх відправляли надавати секс-послуги у Францію. «Працювали» ті переважно в Парижі, а також кількох інших містах. Такого роду відрядження тривало близько 2-3 тижнів. За цей час жінки встигали заробити до 10 000 євро.

Зібрана доказова база вказує на те, що банда, серед яких є громадяни України та Польщі, могла залучити до заняття проституцією кількасот жінок, отримавши зиск від сутенерства майже 4 млн злотих.

Переважно це відсотки з сум, зароблених кожною завербованою жінкою.

 

 
0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі
На Рівненщині жінка оформила кредитів на понад 2 мільйони гривень
0
Читати далі
Заступника голови Рівненської облради засуджено до 9 років позбавлення волі
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ та Нацполіція викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
У Рівному чоловік взяв хабар за працевлаштування з відстрочкою
0
Читати далі
Як зберігати овочі, фрукти та зелень, щоб вони довше тішили свіжістю?
0
Читати далі