В працівників рівненського телеканалу виявили коронавірус

В працівників рівненського телеканалу виявили коронавірус
0
486
0
В працівників рівненського телеканалу виявили коронавірус

З 12 травня усі працівники Рівненської філії Суспільного переходять на дистанційний режим роботи через підтвердження випадків захворювання на COVID-19 у кількох співробітників мовника. 

— Основне завдання нашої команди зараз — не розширювати коло контактних осіб і зберегти здоров’я працівників мовника. Самоізоляція для нас вимушений відповідальний крок. Незважаючи на всі запроваджені на філії заходи, ніхто не є захищеним на 100%. Усі ми зараз підтримуємо наших колег, які якісно працювали і дотримувалися всіх вимог. Бажаємо якнайскорішого одужання! — сказала менеджерка Рівненської філії Суспільного Людмила Хома.

У приміщеннях UA: РІВНЕ була проведена дезинфекція, усі колеги, що контактували з інфікованими, знаходяться на самоізоляції.

Команда Суспільного мовника Рівненщини продовжить працювати дистанційно, щоб забезпечувати рівнян важливою і своєчасною інформацією. 

— Незважаючи на надзвичайну ситуацію і зміну режиму роботи філії, аудиторія UA: РіВНЕ і надалі отримуватиме оперативну інформацію на платформах мовника. Команда працюватиме дистанційно. Найважливіше — відображатиме рухомий рядок в телеефірі. За всіма подіями регіону уважно стежить діджитал-команда філії, яка завжди тримає рівнян в курсі справ через сторінки соцмереж та сайт UA: РІВНЕ, — зазначив продюсер Рівненської філії Суспільного Михайло Чубай.

rv.suspilne.media

Читайте також: COVІD-19: головне в Україні станом на 11 травня

Читайте також: У Рівному жорстоко вбили жінку

Читайте також: «Зняли не всюди»: де на Рівненщині триває суворий карантин

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: