В районах Рівненщини активізують роботу з погашення заборгованості із зарплати

В районах Рівненщини активізують роботу з погашення заборгованості із зарплати
0
623
0
В районах Рівненщини активізують роботу з погашення заборгованості із зарплати

В Рівненській облдержадміністрації на засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати проаналізували ефективність роботи в районах. З початку року сума заборгованості знизилася, але вже у листопаді борги знову почали наростати. Тому перший заступник голови ОДА Сергій Подолін доручив активізувати роботу районних комісій із заборгованості по зарплаті.

Начальник Управління Держпраці у Рівненській області поінформував, що  в результаті заходів, вжитих Управлінням Держпраці,  заборгованість з виплати заробітної плати з початку року зменшилась на 20 млн 362,8 тис. грн. Станом на 01.01.2019 сума заборгованості по економічно активних підприємствах області складала 26 млн 801,2 тис. грн. Відповідно до статистичних даних станом на 01.11.2019 – 6 млн 438,4 тис. грн.

Керівник Управління зазначив:

– На даний час інспекційними відвідуваннями охоплені всі 100 відсотків підприємств, в яких за даними Головного управління статистики у Рівненській області виникала заборгованість з виплати заробітної плати починаючи з 01.01.2019 по 01.11.2019.


Протягом 2019 року фахівці Управління Держпраці здійснили 29 інспекційних відвідувань додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах-боржниках області. За їх результатами складено 29 актів, керівникам вручено приписи на усунення виявлених порушень законодавства про працю та скеровано на розгляд суду 18 протоколів про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 41 КУпАП. Матеріали 5 інспекційних відвідувань підприємств, які мають заборгованість з виплати заробітної плати з ознаками злочину, передбаченого ст. 175 Кримінального кодексу України, передано до правоохоронних органів (ПрАТ «Рівнеазот» – 2, ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 2 та КП «Аптека» Дубенської міської ради).

За невиконання зазначених у приписі Управління Держпраці вимог щодо усунення виявлених порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 188-6 КУпАП, 2 керівника (ТОВ «Майстер Вуд» та ТзОВ «Сарненський сирзавод»).

У результаті аналізу роботи всіх учасників обласної робочої групи з питань погашення заборгованості, перший заступник голови ОДА Сергій Подолін наголосив:

– Доручаю департаменту соцзахисту проаналізувати роботу районних комісій щодо кількості перевірок, їх ефективності. З кожним керівником комісії будемо зустрічатися окремо. Значимість комісії є дуже суттєвою і для наповнення бюджетів – як обласного, так і місцевих рівнів.

Було доручено включити в роботу комісій представників ОТГ. Адже районні бюджети зменшуються, а основний податок – ПДФО – буде знаходитися в об’єднаних громадах.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
658
Лукашенко домовився з Путіним про введення військ в Білорусь
0
Читати далі
2286
«Якщо ти це не припиниш, я змушу тебе плакати»: Чак Норріс звернувся до Лукашенко
0
Читати далі
645
Лукашенко хоче попросити в Путіна про допомогу через протести в Білорусі
0
Читати далі
270
В шести регіонах Рівненщини поки не відкриватимуть дитячі табори
0
Читати далі
228
У Рівному запрацюють дитячі атракціони
0
Читати далі
819
ЦВК Білорусі оприлюднила «офіційні» результати виборів
0
Читати далі
620
Кабмін розширив список осіб, яким не потрібна самоізоляція після перетину кордону
0
Читати далі
399
Синоптики розповіли, якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
321
Рівненщина в ТОПі областей за популярністю програми для бізнесу «5-7-9»
0
Читати далі