В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту

В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту
0
В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту

Відсьогодні Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА очолює Віталій Ліпський. Розпорядження про його призначення підписав голова ОДА Віталій Коваль.

До цього Віталій Ліпський працював начальником управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації. На нову посаду призначений у порядку переведення відповідно до Закону України «Про державну службу».

Нагадаємо, новий Департамент створено з метою удосконалення та оптимізації структури облдержадміністрації. До складу департаменту увійшли два структурні підрозділи РОДА: департамент соціального захисту населення та управління у справах молоді та спорту. Фахівці департаменту також здійснюватимуть інформаційно-методичне забезпечення діяльності суб’єктів надання адміністративних послуг, ЦНАПів та їх адміністраторів, які до цього виконував департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Таким чином новоутворений департамент забезпечуватиме надання адміністративних, соціальних та електронних послуг, а також здійснюватиме комплексний підхід до розвитку сфери соціального захисту, молодіжної політики та спорту.

 

Читайте також: Відсьогодні потяги зупинятимуться і в «червоній зоні»

Читайте також: Біля Рівного вилучили дві тонни незаконного спирту

Читайте також: Друга хвиля Covid-19 в Україні: коли чекати та що буде

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили сімʼю медиків, яка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Вараші жінка вбила знайомого після розпивання алкогольних напоїв
0
Читати далі
Мінфін оприлюднив план великого «податкового законопроєкту»
0
Читати далі
Нацполіція проводить понад 70 обшуків у медзакладах по всій країні
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували наркоугрупування з мільйонним обігом психотропів
0
Читати далі
В Україні різко подорожчали базові продукти
0
Читати далі
В Острозі на алеї Героїв вночі пошкодили банер
0
Читати далі
На Рівненщині визначили найкращих шахістів України серед спортсменів із порушеннями слуху
0
Читати далі
20 пожеж за добу в екосистемах Рівненщини: ситуація критична
0
Читати далі