Рівненщина отримала понад 13 тисяч доз вакцини проти кору

Рівненщина отримала понад 13 тисяч доз вакцини проти кору
0
181
0
Рівненщина отримала понад 13 тисяч доз вакцини проти кору

Сьогодні на Рівненщину надійшло понад 13 тисяч 300 доз вакцини для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Всі вакцини були закуплені державним коштом. Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я Рівненської ОДА.

Варто зазначити, що препарат «Пріорикс», який закупили, був перекваліфікований ВООЗ. Тобто вакцина, виробник якої є Бельгія, відповідає найвищим європейським якостям.

Додамо, що від початку цього року це вже друга поставка вакцин на Рівненщину. У десятих числах січня у область надійшло 36 тисяч 200 доз препарату.

До слова, згідно інформації управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, від початку цього року на кір захворіло троє осіб, однак упродовж останнього тижня, хворих наразі немає.

Медики Рівненщини закликають рівнян не зволікати та робити щеплення. Таку процедуру можна зробити  у державних закладах охорони здоров’я або приватних клініках, які уклали договір з Національною службою здоров’я України. Діти в один та шість років можуть вакцинуватися безкоштовно згідно національного календаря щеплень.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: