Валентин Кирилюк: "Ми повинні змінювати політику з боргової на інвестиційну"

Валентин Кирилюк:
0
1119
0
  • Валентин Кирилюк: "Ми повинні змінювати політику з боргової на інвестиційну"
  • Валентин Кирилюк: "Ми повинні змінювати політику з боргової на інвестиційну"

Економічний стан України залишається вкрай складним. Українська економіка змушена долати наслідки планово- розподільної системи господарювання, її структурні деформації, затратний механізм ціноутворення та неконкурентноспроможність.

Для команди партії «Основа» чи не найголовніше – запустити і розвивати українську економіку.  Вони  знають, що ми повинні робити найближчі 10 років аби наша країна ЗаПрацювала.

Не допустити економічної кризи допоможе інвестування, так вважають в "Основі". Саме це, на їхню думку сприятиме приходу на ринки людей, які будуть працювати і вкладати кошти в розвиток нашої країни. 

«Налагодити інвестиційний клімат – непроста задача. Це потребує послідовних кроків та системних змін, але наша команда працює у цьому напрямку», - розповідає очільник партії "Основа" на Рівненщині Валентин Кирилюк, - «Доктрина 2030 представляє низку стратегій для стрімкого економічного розвитку держави в цілому, і у напрямку розвитку інвестиційної політики».

 Один з пунктів програми стрімкого розвитку, доктрини "Україна 2030"- відкритого документу, який не має політичної приналежності та створений провідними економістами для усіх зацікавлених суб`єктів, передбачає: все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. А вона, фактично віддала країну під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів і залучимо до економіки українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця. А прибуток залишатиметься в Україні.

Партія «Основа» наполягає на необхідності зміни політики з боргової на інвестиційну, адже урядові програми щодо заохочення іноземних інвестицій не дали бажаного ефекту.

«Заміна кредитів МВФ на інвестиції – крок до підтримки власної суверенності та позицій на карті світу на рівні із стабілізацією ситуації на Сході країни»- запевняє Валентин Кирилюк.

Рівень державного боргу залишається на рівні 70-80%, у той час, коли межа рівня для країн, що розвиваються 30-50%.

На даний час кредитні умови, доцільність співпраці з МВФ та її наслідки – головна тема для експертів. Фахівці визнають, що у короткостроковій перспективі обійтися без зовнішньої допомоги держава не може. Критична потреба у збалансуванні ситуації поставила необхідність отримання позик, але надалі економіка повинна розвиватися.

Країна ЗаПрацює!

 

 

На правах реклами

 

0
Політика # Рівне # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
70
Біля всесвітньо відомого Тунелю кохання відкриють резиденцію Святий Миколай та Санта
0
Читати далі
125
Рівненську облраду очолив Сергій Кондрачук
0
Читати далі
80
Завтра на двох вулицях Рівного не буде світла
0
Читати далі
85
Перевантажені фури, які виявили на Рівненщині, поповнили бюджет на три мільйони
0
Читати далі
226
Перша сесія Рівненської облради закрита: голову так і не обрали
0
Читати далі
48
Дітей загиблих на війні годуватимуть безкоштовно
0
Читати далі
1314
В Україні скасували «карантин вихідного дня»
Втім, зберегли дію карантину помаранчевої зони
0
Читати далі
89
Китайський апарат успішно приземлився на Місяць
0
Читати далі
88
Стартувала перша сесія Рівненької облради 8 скликання
0
Читати далі