Валентин Кирилюк: "Свято Покрови Пресвятої Богородиці - уособлення сили Української держави"

Валентин Кирилюк:
0
414
0
Валентин Кирилюк: "Свято Покрови Пресвятої Богородиці - уособлення сили Української держави"

Очільник Рівненської організації політичної партії «Основа» Валентин Кирилюк висловив свої щирі вітання рівнянам з нагоди свята Покрови Пресвятої Богодиці та Дня захисника України.

"Дорогі рівняни! Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу та міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину! Сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Це свято кожного, хто сьогодні віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.  Я щиро вітаю всіх, хто носить високе звання захисника України. Сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!"

 

 

 

 

 

 

На правах реклами

0
Політика # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк # Покрова 2018 # День захисника України
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: