Валентин Кирилюк: "Відмови від корупції вистачило б, аби більше не брати кредитів у МВФ"

Валентин Кирилюк:
0
320
0
Валентин Кирилюк: "Відмови від корупції вистачило б, аби більше не брати кредитів у МВФ"

Зниження рівня корупції на 50% у стислі терміни дасть сильний приріст благополуччя громадянам України. У ситуації з масштабною корупцією – це подолання причин корупції, а не боротьба з її конкретними проявами.

"В Україні 50% економіки працює в тіні, а на руках населення десятки мільярдів доларів. Усі ці ресурси можна і необхідно залучити для того, щоб вони працювали на економіку. Для цього необхідно повернути довіру до влади і до державних інститутів", - говорить голова Рівненської обласної організації політичної партії "Основа" Валентин Кирилюк, - Відмови від корупції вистачило би на те, щоб більше не брати кредитів у МВФ – так вважають у нашій партії". 

Зниження рівня корупції потребує конституційних змін: обмеження повноважень Президента та вибори у Верховну Раду на основі пропорційної виборчої системи з голосуванням за виборчі списки партій та блоків у позадержавному виборчому окрузі. Мажоритарна система повинна бути спрощена – наполягають у керівництві партії. 

А технологічне майбутнє української виборчої системи – це електронне голосування шляхом смартфонів чи пристроїв наступних поколінь. Електронне голосування не дає шансів корупційним діям із підрахунком голосів. Електронні сервіси також дадуть змогу зменшити кількість неефективних чиновників і надати усі повноваження по управлінню регіонами територіальним громадянам.
Держава повинна стати сервісом для громадян – ефективним, зрозумілим, максимально комп’ютеризованим і не надто витратним.

 

 

 

На правах реклами 
0
Політика # Рівне # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: