Варашани обурюються, що рівненські гастролери «наводять порядки» у місті атомників [ВІДЕО]

Варашани обурюються, що рівненські гастролери  «наводять порядки» у місті атомників [ВІДЕО]
0
774
1
Варашани обурюються, що рівненські гастролери  «наводять порядки» у місті атомників [ВІДЕО]

4 січня  у сесійній залі міської ради Вараша відбулася зустріч начальника штабу УДА (Української Добровольчої Армії) Сергія Ільницького («Сокіл») та керівника ГО “ДІЯ” (Державницька Ініціатива Яроша) Андрія Шараскіна («Богема») з мешканцями міста, депутатами міської ради та активістами, пише Вараш інфо. Завітали вони до міста атомників на запрошення депутатського корпусу та секретаря міської ради, аби розібратися в подіях, які мали місце 27 січня у сесійній залі та приміщенні виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Керівництво «ДІЇ» та «УДА» запевнило мешканців міста в тому, що Українська Добровольча Армія є поза політичним воєнізованим добровольчим формуванням. Символіку УДА використовувати в політичних акціях суворо заборонено!

Всі присутні на зустрічі мали змогу задати питання, які їх цікавили, адже  події, що відбулися під час 21 позачергової сесії Вараської міської ради, розхвилювали жителів Вараша не на жарт.

Нагадаємо, що 15 грудня 2017 року Вараська міська рада прийняла рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови С. Анощенко» і на вимогу депутатів, секретар міської ради Ірина Шумра, скликала позачергову сесію на 27 грудня.

Саме в цей день обранці мали внести зміни до бюджету на 2017 рік. Та завадити цьому приїхали невідомі гості на чолі з Романом Ковалем, яких швидше за все запросив Сергій Анощенко. Багато хто  із них представлялися, як члени ДІЯ та УДА, були одягнуті у військовий одяг із нашивками вищевказаних структур, проте показати документи, які б підтвердили це – відмовлялися.

На початку засідання сесії, а саме  під час виконання Державного Гімну України, люди які приїхали до Вараша, аби «навести» порядки увесь час вигукували – «ганьба!».

Під час спроби депутатів перейти до порядку денного у свої ролі вступили керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради Борис Бірук, депутат міської ради Олександр Чех та координатор рівненського осередку «ДІЯ» Роман Коваль.

Після вказівок Бориса Бірука, Олександр Чех почав наносити удари  депутату Степану Жданюку, Роман Коваль, білою, швидше за все тканиною,  душити керівника місцевого осередку ВО «Свобода», Анатолія Кречика. Далі вказівки взялася роздавати, дружина С. Анощенка, котра також є депутатом. На відзнятому журналістами відео чітко видно, коли вона одному із «гастролерів», рукою вказувала на Анатолія Кречика, після чого він підбіг до нього та почав наносити удари в голову.

Зважаючи на ці всі обставини, у роботі сесії була оголошена перерва. Під час якої свободівця Анатолія Кречика госпіталізували до лікарні, а деяких обранців, невідомі в балаклавах облили зеленкою.

Впродовж всього дня, запрошені Анощенком гості знаходилися в приміщенні виконавчого комітету, постійно провокуючи непідвладних Сергію Івановичу, депутатів та відволікаючи увагу журналістів.

Після  інформації про те, що у декого із присутніх є зброя, працівники правоохоронних органів, на вході у сесійну залу почали проводити поверхневий огляд. Лише тоді частина рівненських «гостей», в тому числі і Роман Коваль, покинули приміщення ради  та до завершення засідання сесії не з’являлися.

Інформація про ці події у міській раді дуже швидко «облетіла» чи не всі обласні ЗМІ і всім стало цікаво, чому Роман Коваль разом зі своїми хлопцями завітав саме до Вараша та чому влаштували такі «розборки»?

29 грудня  правління «ДІЯ» Андрій Шараскін «Богема», Сергій Ільницький «Сокіл», Ростислав Винар «Спис» заявили  про те, що  очільника Рівненського осередку «ДІЯ» Романа Коваля тимчасово відсторонено від виконання своїх повноважень у ГО «ДІЯ» до з’ясування обставин, що мали місце у раді м. Вараш під час пленарного засідання сесії міської ради.

А вже 5 січня, особисто завітали до Вараша, аби повідомити, що по даних фактах буде проведено об’єктивне розслідування, а всіх, чия провина буде доведена, – покарано.

Рівненські «гастролери» уже неодноразово приїжджали до Вараша, аби «навести порядок» і кожного разу ніхто із них не ніс за це відповідальність. Певно тому тоді ще міський голова Анощенко так сміливо заручався підтримкою ГО «ДІЯ» в особі Романа Коваля. Та от коли очільники «ДІЯ» та «УДА», приїхали до Вараша аби розібратися у цих подіях та прикриваннях – Сергій Анощенко, Борис Бірук, Олександр Чех, останній зі слів Романа Коваля,  являється координатором у Вараші, чомусь не спустилися до сесійної зали аби розповісти свою позицію, хоча весь цей час були у приміщенні міської ради.

1
# Рівненщина
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
136
На Рівненщині люди обурюються, що на Різдвяному ранку тільки "обрані" діти отримали подарунки
0
Читати далі
114
На Рівненщині чоловік замерз у власній квартирі
0
Читати далі
629
На Рівненщині 52 адвокати долучились до системи безоплатної правової допомоги
0
Читати далі
122
На Рівненщині з крижаної пастки врятували вогняного пса [ФОТО]
0
Читати далі
1770
"План треба виконувати". В.о. начальника митниці зустрівся з Рівненськими бізнесменами
0
Читати далі
226
На Рівненщині влаштували флешмоб на підтримку пораненого бійця АТО
0
Читати далі
53
Театр «Тисячоліття» з Києва запрошує на світовий театральний шедевр – комедію «Роздягайся – поговоримо».
0
Читати далі
180
На Рівненщині патрульні затримали озброєного чоловіка-втікача
0
Читати далі
1502
"Ви чого в Рівному народжували?" - у Костополі скаржаться на роботу пологового відділення
4
Читати далі