Верховна Рада виділила кошти на ремонт рівненських доріг

Верховна Рада виділила кошти на ремонт рівненських доріг
0
721
0
Верховна Рада виділила кошти на ремонт рівненських доріг

Ще декілька ділянок доріг державного значення розпочнуть відновлювати на Рівненщині.

Додаткові 44 мільйони гривень на їх ремонт спрямували в рамках митного експерименту. Погодження переліку об’єктів відбулося на бюджетному комітеті Верховної Ради України, у роботі якого взяв участь перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Він розповів, що додатково затвердили шість ділянок траси державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів. Зокрема, цьогоріч розпочнуть ремонтувати відрізок дороги від населеного пункту Данчиміст до Яринівки, 1,5 кілометри від Олександрійської об’їзної та 4 км в сторону Острога. Новим асфальтом з’єднають ділянку від Костополя до Любомирки, додадуть коштів на ділянку біля Гремячогота Здовбиці. Додаткове фінансування отримає державна дорога КПП "Прикладники"-Зарічне-Дубровиця, профінансують і ділянку "Городок-Рудка", що у Володимирецькому районі.

Загалом за попередні два роки від митного експерименту на дороги державного значення в області спрямували більше 190 мільйонів гривень. Ці гроші служба автомобільних доріг в Рівненській області зосередила на відновлення важливих трас країни.

Ремонт траси державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів

 

 

 

0
Гроші # Рівненщина # Верховна рада Україна # Ремонт доріг # Віталій Ундір # додаткові кошти
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: