Відрада від держслужби: екс-сільський голова з Рівненщини почав вирощувати помідори

Відрада від держслужби: екс-сільський голова з Рівненщини почав вирощувати помідори
0
Відрада від держслужби: екс-сільський голова з Рівненщини почав вирощувати помідори

До теплиць чоловіка з Рівненщини звідусіль приїздять за розсадою томатів, яку більше ніде не дістати. Вирощуванням овочів Зіновій Тур займається вже понад тридцять років, і досі отримує від цього заняття колосальне задоволення.

До Зіновія Тура, екс-сільського голови Люхчі, що на Сарненщині, щовесни з’їзджаються люди з усього району. Приваблює відвідувачів можливість купити унікальну розсаду помідорів. Їх чоловік вирощує аж 149 сортів.

Зиновій займається овочами ще з 1982 року, відколи приїхав на Сарненщину. Зараз в його живій колекції 149 сортів томатів, 47 – перцю, баклажани й огірки не лише звичні, українські, а й з Голандії, Канади, Ізраїлю.

Зараз у нього 5 теплиць, за якими доглядає власноруч. Чоловікові скоро 60, та він зберігає активну життєву позицію – очолює адміністративну комісію як член виконавчого комітету сільради, крім того, свого часу був сільським головою, і на посаді цій провів два терміни.

За матеріалами «Сарненських новин»

0
Найцікавіші матеріали
Судитимуть російських агентів, які намагалися підірвати поліцейських біля Рівного
0
Читати далі
У Рівному пʼяний водій врізався у паркан
0
Читати далі
На Рівненщині здобувають освіту майже 500 студентів із тимчасово окупованих територій
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинув водій мікроавтобуса
0
Читати далі
У Рівному школяр потрапив під колеса авто
0
Читати далі
У Рівному злочинець-рецидивіст обікрав будинок
0
Читати далі
Два факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
На Млинівщині пенсіонер на саморобному тракторі перекинувся і загинув
0
Читати далі
У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть учасників «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі