Відсьогодні у РІвному з обігу виводитимуть дрібні гроші

Відсьогодні у РІвному з обігу виводитимуть дрібні гроші
0
Відсьогодні у РІвному з обігу виводитимуть дрібні гроші

Вчора, 30 вересня, був останній день, коли українці можуть розраховуватися монетами номіналом 1, 2 і 5 копійок. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Так, повідомляється, що з завтрашнього дня, 1 жовтня, дрібними монетами вже не можна буде розраховуватися в торгових точках. Відзначається, що дані монети з 1 жовтня не будуть приймати під час розрахунків за товари та послуги.

Крім того, НБУ почне вилучати ці монети з готівкового обігу.

Обміняти монети дрібних номіналів громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам, упродовж наступних трьох років:

- упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2020 року включно – в усіх відділеннях українських банків;
- упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2022 року включно – у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль).

0
Наука і технології
Найцікавіші матеріали
Рівненська письменниця вишила «Конституцію Пилипа Орлика»
0
Читати далі
У Рівному можна буде безкоштовно перевірити груди
0
Читати далі
На Сарненщині після гостювання чоловік завдав ножових поранень товаришу
0
Читати далі
На Рівненщині жінка за 14 тисяч доларів переправляла чоловіків за кордон
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП загинув водій, пасажирка — в реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині продовжують незаконні рубки дерев
0
Читати далі
На Рівненщині рятували червонокнижного лося, який застряг у болоті
0
Читати далі
На Рівненщині котик впав у 9-метровий колодязь: визволяти приїхали рятувальники
0
Читати далі
У жителя Дубна вилучили схрон боєприпасів
0
Читати далі