У Рівному безкоштовно роздають презервативи і роблять тести на ВІЛ

У Рівному безкоштовно роздають презервативи і роблять тести на ВІЛ
0
2979
0
  • У Рівному безкоштовно роздають презервативи і роблять тести на ВІЛ
  • У Рівному безкоштовно роздають презервативи і роблять тести на ВІЛ

Протестувати своє здоров’я, отримати інформацію про правильне харчування, навчитися робити штучне дихання та навіть відчути себе трішки п’яним можна у Рівному сьогодні на Майдані незалежності. КП ”Обласний Центр громадського здоров’я “ проводить акцію до національного тижня громадського здоров”я.


Найперше, що цікавить рівнян це лабораторія у якій можна зробити швидкий тест на ВІЛ. Процедура робиться протягом 3-4 хвилин. І людина одразу може дізнатися свій результат. Медики кажуть, що сьогодні інфікованих ще не виявили, але загалом із сотні двоє мають позитивний результат.Одразу, прямо тут можна отримати безкоштовно презервативи.


Далі, біля медлаболаторії стоїть намет де роздають буклети з інформацією про здорове харчування.

 За ними, хлопці пропонують допомогу алко,нарко та нікотино-залежним людям.


Медики вчать рівнян надавати першу допомогу та робити штучне дихання.

Особливо цікаво було спробувати себе у ролі п’яної людини. Поліцейські Рівного одягають спеціальні окуляри, в яких людина відчуває себе, як ті, хто добряче хильнув та пропонують пройтися по прямій лінії.


Загалом, на Майдані незалежності десять різних локації. Це різні руханки, конкурси, бойовий гопак. У цих локаціях беруть участь громадські організації, велопатруль, школа бойового гопака, товариство Червоного Хреста та інші.

 

Вікторія Мамотюк

0
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: