Вірменський хачкар вже встановили у Рівному (ФОТО)

Вірменський хачкар вже встановили у Рівному (ФОТО)
0
1319
2
Вірменський хачкар вже встановили у Рівному (ФОТО)

Сьогодні на перехресті вулиць Пушкіна-Міцкевича-Кавказька продовжують встановлювати вірменський хачкар. Його присвячують всім українцям та вірменам, котрі стали жертвами конфліктів чи обставин. Офіційне відкриття відбудеться у цю п'ятницю, о першій годині дня.


Сам хачкар виготовлений з туфа – вулканічної породи. Його висота – трохи більша двох метрів. На ньому зображений хрест, орнамент та напис двома мовами: українською та вірменською.

Дозвіл на його встановлення у міської ради попросила вірменська організація «Наїрі». Громада організувала встановлення власним коштом. При цьому, мешканці будинку на вулиці Міцкевича, 3 протестували проти встановлення пам'ятного знаку. Адже, з їх слів, меморіал буде розміщений на землі ОСББ, а з ними цей проект ніхто не узгоджував.


Як повідомив нам член вірменської громади «Наїрі» Вардан Ванебекович, хачкар офіційно відкриють у п'ятницю, 1 листопада о першій годині дня. Прибудуть священники різних церков, в тому числі і вірменський – він приїде з Києва. Будуть гості міста та депутати міської ради.

2
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: