Віталій Коваль домовився з главою МОЗ про фінансування скандальної лікарні у Вараші

Віталій Коваль домовився з главою МОЗ про фінансування скандальної лікарні у Вараші
0
Віталій Коваль домовився з главою МОЗ про фінансування скандальної лікарні у Вараші

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль мав зустріч з Міністром охорони здоров'я Максимом Степановим. Під час термінової наради вони обговорили епідемічну ситуацію на Рівненщині, шляхи виходу наших територій із «червоної» зони.

 

Окрім цього, спільно з Сергієм Анощенко, очільник Рівненщини ініціював перед міністром питання про додаткове фінансування для Вараської лікарні (СМСЧ №3).

 

Нагадуємо, медзаклад із державної власності передали у комунальну. А коштів у місцевому бюджеті на утримання та зарплати медпрацівникам не передбачили. 

 

– Під час стрімкого поширення COVID-19 важливо зберегти мережу закладів та лікарів. Вони мають право на гідну оплату праці, а наші мешканці – на професійну допомогу. Особливо під час епідемії коронавірусу, – зауважив голова ОДА Віталій Коваль. – Вже сьогодні МОЗ направило до Мінфіну необхідну для вирішення цього питання документацію. Додаткове фінансування з держбюджету дозволить погасити заборгованість перед працівниками на період реорганізації в комунальний некомерційний заклад. Після цього лікарня зможе заключити угоду з НСЗУ та отримуватиме своєчасне фінансування.

 

Максим Степанов пообіцяв взяти питання під особистий контроль. 

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі