Визначились найспортивніші туристи Рівненщини [+ФОТО]

0
  • Визначились найспортивніші туристи Рівненщини [+ФОТО]

12-15 травня 2017 року на території Березнівського району у лісовому масиві поблизу с.Маринин було проведено змагання зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".

У змаганнях взяли участь 130 осіб з 13 команд, які представляли Млинівський, Рівненський, Дубенський, Острозький, Корецький, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Березнівський, Здолбунівський, Сарненський райони, місто Рівне та команда Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Змагання проводились на дистанціях "Крос-похід" та "Смуга перешкод".

Переможцями та призерами змагань на дистанції "Смуга перешкод" серед юнаків стали Давидюк Тарас з команди Острозького району, Петрик Олег з команди Рівненського району, Парфенюк Вадим з команди Острозького району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції "Смуга перешкод" серед дівчат стали Якименко Любов з команди Рівненського району, Єремейчук Лілія з команди Рокитнівського району та Герасимчук Анна з команди Дубенського району.

У командному заліку на дистанції "Смуга перешкод" перше місце у команди Рівненського району, друге у команди Острозького району і третє посіла команда Дубенського району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції "Крос-похід" стали команди Острозького, Рівненського та Дубенського районів.

Переможцем змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Острозького району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського та Дубенського районів відповідно.