Водіїв - п`яниць чекають величезні штрафи. Як голосували Рівненські нардепи?

Водіїв - п`яниць чекають величезні штрафи. Як голосували Рівненські нардепи?
0
763
0
Водіїв - п`яниць чекають величезні штрафи. Як голосували Рівненські нардепи?

Верховна Рада ухвалила закон про кримінальні проступки. За – 239 голосів!

 
Чому це важливо? Цей закон розвантажить слідчих поліції та дозволить їм зосередитися на розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів. 
До кримінальних проступків пропонується віднести такі поширені злочини як некваліфіковані крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство тощо. 
Кримінальний проступок – дія або чи бездіяльністю), за вчинення якого передбачене покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 тис. гривень) або інше покарання, не пов’язане з позбавленням волі - повідмляє Вадим Троян.


Також законопроект вносить норму про керування транспортом у стані сп’яніння в Кримінальний кодекс, зробивши її кримінальним проступком (покарання - штраф 17-34 тис. грн і заборона керувати до трьох років; а при повторному порушенні - до 51 тис. грн із забороною керувати від 2 до 3 років).


Проводити розслідування кримінальних проступків будуть дізнавачі (службові особи підрозділу дізнання органу Нацполіції). Розслідування кримінальних проступків буде проводитися у формі дізнання зі спрощенням процедури, включаючи скорочені строки – не більше 72 годин з моменту повідомлення особі про підозру чи затримання, або в інших випадках на строк у строк до одного місяця. 
Якщо випадок невідкладний, дізнавач до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань матиме право оглянути місце події; відібрати пояснення; провести медичне освідування; отримати висновок спеціаліста і зняти показання технічних приладів та технічних засобів; вилучити знаряддя вчинення проступку, речі і документи. Процесуальні джерела доказів у провадженні про проступки, крім загальних, також пояснення осіб, результати медосвідування, висновок спеціаліста, показання приладів та технічних засобів. Підозрюваного у вчиненні кримінального проступку зможуть затримати: до 72 годин - якщо особа чинить опір правоохоронцю, відмовляється припинити чинити порушення, намагається втекти; на 24 години - якщо людина нетвереза та може завдати шкоду собі або оточуєчим.

Дехтярчук - Не голосував

Вознюк - ЗА

Лозовий - відсутній

Яніцький - ЗА

Сидорчук - ЗА

Євтушок - ЗА

Осуховський - УТРИМАВСЯ

0
Політика Кримінал
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
255
В ОДА розповіли про ситуацію з грипом в області (ВІДЕО)
0
Читати далі
89
У Березному змагалися козаки з усієї України
0
Читати далі
353
У Рівненському районі пройшов найстаріший волейбольний турнір (ФОТО)
0
Читати далі
218
У Рівненському районі правоохоронці вилучили «траву» (ФОТО)
0
Читати далі
224
На Березнівщині вночі гасили пожежу
0
Читати далі
149
На Рівненщині можуть подорожчати автомобілі
0
Читати далі
127
Львівські «Карпати» підписали Олексія Хахльова-молодшого з Рівненщини
0
Читати далі
738
Експрацівник прокуратури, який продав 60 кілограмів ртуті у Рівному, вийшов на волю
0
Читати далі
249
Рівненська обласна дитяча лікарня отримала новенький портативний УЗД апарат (ФОТО)
0
Читати далі