Лабораторні дослідження показали у яких водоймах на Рівненщині краще не купатися

Лабораторні дослідження показали у яких водоймах на Рівненщині краще не купатися
0
332
0
Лабораторні дослідження показали у яких водоймах на Рівненщині краще не купатися

    ДУ “Рівненський ОЛЦ МОЗ України” протягом купального сезону здійснювався моніторинг за місцями масового відпочинку населення, яких в області нараховується 31, з них 15 – це санкціоновані пляжі та 16, що вважаються стихійними. Про це повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр.
   З початку купального сезону усі місця масового відпочинку населення області були охоплені лабораторними дослідженнями. В межах здійснення моніторингу за місцями масового відпочинку населення області з поверхневих водойм лабораторіями ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 866 досліджень за санітарно-хімічними показниками води поверхневих водойм, з них 52 не відповідали гігієнічним нормативам. Основна невідповідність реєструвалась за показниками каламутності, БПК та водневим показником на пляжах Володимирецького, Здолбунівського, Млинівського, Дубенського, Костопільського районів та міста Рівне. 
   За мікробіологічними показниками виконано 388 досліджень, відхилення від санітарних норм виявлено у 20 пробах. Нестандартні проби спостерігались у відібраних зразках із оз. Басів Кут та із місць масового відпочинку міст Дубно, Сарни, Вараш, Радивилів, Корець, Здолбунів, смт Березне, Зарічне, Гоща та села Воронки Володимирецького району. 
   Паразитологічнихми дослідженнями виявлялено яйця гельмінтів у пробі води громадського пляжу міста Сарни та в грунті пляжу озера Басів Кут міста Рівне.
Не реєструвались відхилення від санітарних норм у пробах води поверхневих водойм та грунту пляжів: міста Дубровиця (річка Горинь), село Товпижин (БВ «Мотор»), село Хрінники (КЗ дитячий санаторій «Хрінники», ОК «Чайка») Демидівського, село Б. Воля (РОК «Біле озеро»)Володимирецького районів.
   Органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, балансоутримувачі інформовані щодо незадовільних результатів лабораторних досліджень, відібраних у місцях оздоровлення та відпочинку.

Фото ілюстративне 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
784
ЗАВТРА ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Главі держави виповнюється 42 роки
0
Читати далі
621
У Рівному військові лікарі впроваджують новітнє обладнання (ФОТО, ВІДЕО)
0
Читати далі
6354
Школи Рівненщини закривають на карантин
1
Читати далі
927
У Гощанському районі чотири села не платять за комуналку
0
Читати далі
857
Рівненський аеропорт очолив антирейтинг за кількістю пасажирів
0
Читати далі
479
Через 5-6 років Рівне матиме власні водоочисні споруди: ціна питання – 25 мільйонів євро
0
Читати далі
6816
У Рівному чоловік просто посеред вулиці організував підпільну «наливайку» (ФОТО)
0
Читати далі
351
Легендарного «Стоматолога» залишать у парку Шевченка
0
Читати далі
2498
«Підкинули»: Вкрадену на Рівненщині деревину знайшли на Волині (ФОТО)
1
Читати далі