Волейболістки Рівненщини перемогли на міжобласному турнірі

0

В Острозі відбувся міжобласний турнір "Князів Острозьких" з волейболу серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодших.

В змаганнях брали участь сім команд Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей: чотири команди дівчат та три команди юнаків.

Дівчата змагалися за коловою системою в одне коло, а юнаки у два.

У перший день турніру ігри відбувалия на спортивному майданчику Національного університету "Острозька академія". Хлопці-волейболісти Острозької ДЮСШ у першому колі змагань перемогли з однаковим рахунком 2:0 команди з Нетішина та Новограда-Волинського, а дівчата також здолали своїх суперниць з Оженина 2:0. У другий ігровий день через дощову погоду змагання проводилися у спортивному залі Острозької академії. Острожани знову перемогли команду з Новограда-Волинського 2:0, але поступилися юнакам з міста енергетиків. І переможець турніру серед юнаків визначався за кращим співвідношенням виграних на програних очок у партіях, команда КДЮСШ м. Нетішин була краща за цим показником лише на 0,2 бали, острозьких юнаків.

У підсумку І місце посіла команда Нетішина, ІІ місце – острожани, ІІІ – команда із Новоград-Волинського. Волейболістки Острозької ДЮСШ впевнено здолали команду із Житомирщини 2:0. І у фінальній грі зустрілися з командою Нетішина. Гра видалася досить напруженою та нервовою. На початку кожної партії волейболістки із міста енергетиків вели у рахунку, а острожанки наздоганяли своїх суперниць. В середині партій острожанки переломлювали їх хід на свою користь завдяки більш вдалим командним діям, стабільною грою на подачі та в захисті. У підсумку перемога з рахунком 2:0 (25:18, 25:16).

Отож серед дівчат переможцем турніру стала команда Острозької ДЮСШ, ІІ місце посіли хмельничанки, ІІІ місце – Оженин, 4 місце - Новоград-Волинський.