Рівняни в Мадриді заради дітей продавали сувеніри та афтографи відомого футболіста Романа Зозулі

Рівняни в Мадриді заради дітей продавали сувеніри та афтографи відомого футболіста Романа Зозулі
0
634
0
Рівняни в Мадриді заради дітей продавали сувеніри та афтографи відомого футболіста Романа Зозулі

В Мадриді 26 травня в ресторані "Miraflores" відбувся благодійний вечір на підтримку Барселонського проекту "Посмішки з України". Громада українців в Мадриді цього вечора, зібрали 2520 євро для відпочинку майже 30 дітей з України, з них 10 діток з Рівненської області. Цього року дітвора загиблих воїнів АТО відпочиватиме в Іспанії.

На вечорі можна було не лише отримати подарунки від фірми міжнародних перевезень “Одрі”, від косметолога Марьяна Чепіль, від активістів благодійної організації “Ланцюжок добра“, а й прийняти участь у аукціоні. Усі лоти для аукціону були надані нашим футболістом Романом Зозулею, який на даний момент грає у клубі Альбасете, що в Іспанії, та його агентом Володимиром Кузьменко. 

Головним організатором цього заходу, засновник благодійної організації в Мадриді "Ланцюжок добра" Богацька Наталя. Волонтерка живе в Іспанії, але не забуває про Батьківщину. Наша Рівненська активістка, та просто неймовірна людина, яка за 4 роки зібрала велику команду і постійно організовує різні заходи для підтримки військових та діток, чиї тати загинули на Сході. 

Слід відзначити що до проведення та організації цього вечору долучилися активісти організації “ З Україною”, Лілія Миколаїв, адвокат та президент української асоціації та Юлія Миколаїв стиліст моди та організатор заходів від асоціації, сумісними зусиллями організаторів та гостей вийшло велике свято, яке має могутній результат.

Рівненська активістка Вікторія Шинкаренко із захватом коментує подію та просить долучитися до збору коштів:

Приємно бачити що за кордоном стільки щирих та небайдужих українців, що навіть відомі люди активно приймають участь у благодійності. Вечір був наповнений живою музикою,показом вишитих суконь, танцями, розіграшами, сюрпризами та подарунками. Серед запрошених були присутні іспанці, які були в захваті від організації та насиченою програмою, які зацікавились проектом і надалі планують співпрацювати з координатами проекту “Посмішки з України". В майбутньому планується зробити такий вечір традиційним і проводити його в більших масштабах. Організатори сподіваються на більшу підтримку, залучення спонсорів та іспанських організацій.
Долучайтеся і Ви, репост вітається!

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: