Вперше Рівненська заступниця голови очолить європейську політичну групу

Вперше Рівненська заступниця голови очолить європейську політичну групу
0
419
0
Вперше Рівненська заступниця голови очолить європейську політичну групу

У ці дні, у Страсбурзі, триває 35-та сесія Конгресу європейських регіональних рад. На порядку денному відбулися вибори президента Конгресу, віце-президентів, президентів політичних груп та керівництва комітетів. Президентом політичної групи "Європейська група консерваторів та реформаторів" обрано заступника голови Рівненської ОДА Світлану Богатирчук-Кривко. За її кандидатуру проголосували в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, членом якої вона є з 2008 року.

Таким чином, вперше представник України став Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів». Спочатку Світлана Богатирчук-Кривко працювала в Палаті місцевих влад, тепер представляє Палату регіонів і працює в комітеті з поточних справ.

 «Політична група «Європейська група консерваторів та реформаторів» була створена у 2013 році і я від України є її фундатором. Постійно відчуваю підтримку колег, адже щоразу в порядку денному стоїть питання про ситуацію в Україні. Під час голосування за резолюції та рекомендації стосовно нашої країни, члени політичної групи одноголосно приймали рішення насамперед підтримувати Україну. Мені надзвичайно приємно очолити політичну групу», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Новообрана Президент політичної групи наголосила, що об’єднання і надалі відстоюватиме європейські цінності та приділятиме значну увагу проблемним питанням усіх країн-членів.

0
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: