Вже 45 тисяч українців записалися в чергу на вакцинацію від COVID-19

Вже 45 тисяч українців записалися в чергу на вакцинацію від COVID-19
0
Вже 45 тисяч українців записалися в чергу на вакцинацію від COVID-19

Майже 45 тис. українців висловили бажання отримати щеплення, скориставшись попереднім записом.

Через портал vaccination.covid19.gov.ua записалося 5 280 осіб; через контакт-центр МОЗ – 671 особа; через портал Дія – 38 531 особа.

«Ці цифри є красномовним підтвердженням готовності українців до вакцинації та їх довіри до системи охорони здоров'я», – сказав Максим Степанов.

Стратегічна мета, яку ставить МОЗ, – охопити вакцинацією якомога більшу кількість населення в найкоротші строки.

«COVID-19 – це ворог, з яким ми ведемо війну вже протягом року. Від нього нас захищають лікарі – наші герої, котрі стали живим щитом між нами і хворобою. Але недуга підступна й може забрати життя навіть 30-40-річних людей. У нас є вакцина, яка в змозі захистити від цієї хвороби, адже, зробивши щеплення, ви не захворієте взагалі чи перенесете захворювання в легкий спосіб. Ви точно будете жити. Тому дуже важливо, аби українці продовжували вакцинуватися», – наголосив очільник МОЗ.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі