Вже влітку планують споруджувати “Таємничі підземелля Рівного”

Вже влітку планують споруджувати “Таємничі підземелля Рівного”
0
736
0
Вже влітку планують споруджувати “Таємничі підземелля Рівного”

Наразі проект будівництва “Таємничі підземелля Рівного” знаходиться на експертизі і після цього починається оголошення тендеру, аби визначити виконавця. Як обіцяють в управлінні культури і туризму міста Рівного вже влітку очікують початок робіт.

Варто нагадати, саме це управління виграло грант на реалізацію проекту “Таємничі підземелля Рівного”. Завдяки цьому буде споруджено сучасний туристично-атракційний об'єкт, де мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з віднайденою архітектурною пам'яткою і взяти участь у квест-грі історичного спрямування. Сума коштів, що надійде від Європейського Союзу сягнула майже 500 тисяч євро. 

Наразі, відомо що будуватиметься сучасний туристично-атракційний об'єкт. Візуалізації очікуваного результату проекту всередині будівництва на суму понад 15 мільйонів гривень наразі отримати неможливо, через відсутність візуалізації проекту. Дизайнери виготовили лише зовнішнє графічне рішення. 

Очевидно, в підземеллях будуть розміщуватись квест-кімнати, адже сьогодні було нагороджено авторів кращих логотипів до них. 

 

 

Таким чином, проект “Таємничі підземелля Рівного” фінансований ЄС, спрямований в першу чергу на створення приязної атмосфери для вивчення історичної спадщини міста, збереження самої пам'ятки і створення у місті Рівному сучасного туристичного об'єкту європейського рівня.

Зберегти для прийдешніх поколінь частинку історії міста вдалося завдяки фінансуванню з Європейського Союзу. Протягом двох років у Рівному постане унікальний “живий” об'єкт історико-культурної спадщини, де познайомитися з минулим стародавнього Рівного можна буде у форматі квест-гри, з використанням сучасних мультимедійних технологій.   

Фінансова підтримка ЄС дозволила залучити до робіт з консервації та захисту виявлених споруд провідних фахівців з реставрації, а також дала змогу провести додаткові археологічні та історичні дослідження Рівненських підземель. А це значить, що місто зможе краще зрозуміти своє минуле і, як наслідок, краще усвідомити своє місце у майбутньому, - повідомляє Європейський простір.

0
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1780
Неподалік Рівного горить будівля (ВІДЕО)
3
Читати далі
96
У Рівному готуються увімкнути фонтани
0
Читати далі
309
У Зарічному поліція розшукала водія, що збив людину та зник
0
Читати далі
214
Поліцейський врятував життя чоловікові з Демидівщини під час нападу епілепсії
0
Читати далі
4433
В одному з супермаркетів Рівного працюють пожежники
6
Читати далі
93
У Рівному відбудеться фотовиставка робіт поранених добровольців
0
Читати далі
116
Митники виявили порушення при перевезенні мінітракторів до Білорусії
0
Читати далі
1672
Відомого рівненського правозахисника посеред ночі затримували чотири екіпажі поліції за листівку проти Зе
0
Читати далі
129
ФОТОФАКТ. Лучники Рівненщини стали чемпіонами України
Закінчився командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл. На змаганнях знову підтвердили свій клас лучники Рівненщини.
0
Читати далі