За півтора тижні у Рівному Відкритий Чемпіонат міста

За півтора тижні у Рівному Відкритий Чемпіонат міста
0
За півтора тижні у Рівному Відкритий Чемпіонат міста

6-8 грудня у Рівному відбудеться вже третій за рік Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO. Змагання прийме зал ФСТ «Динамо» та клубу «Ліга чемпіонів» за адресою вул. Пушкіна, 4. На Чемпіонаті учасники змагатимуться у рингових і татамі-дисциплінах.

Очікуються учасники із Рівного, області та суміжних регіонів.

– Як організатори, ми максимально старатимемося підняти планку, в порівнянні з попередніми Чемпіонатами Рівного. Кожен старт – це розвиток та зміцнення міської федерації та наших показників на більш відповідальних стартах.На наступний 2020 рік плануємо провести біля 6 змагань. Важливим також є і здобуття досвіду та бойової практики. Фактично, цей чемпіонат є контрольною точкою навчально-тренувальних зборів збірної Рівного з кікбоксингу WAKO перед престижним турніром в Києві наступного місяця. Важливо і те, що через подібні змагання ми маємо можливість закріпити співпрацю із федерацією тайського боксу IFMA, котрі є нашими партнерами та активно беруть участь у ринговому розділі К-1., – розповів керівник Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль.

Організаторами змагань є Рівненська міська федерація кікбоксингу WAKO (Голова Роман Кроль), Національна федерація кікбоксингу WAKO (Президент Ольга Павленко), Управління молоді та спорту Рівненського міськвиконкому (керівник Сергій Шевчук), засновники клубу «Ліга чемпіонів» Юлія Смаглюк, Борис Цвяк та Роман Кроль.
Початок поєдинків в Суботу 7 грудня о 10 годині.

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині визначили найкращих шахістів України серед спортсменів із порушеннями слуху
0
Читати далі
20 пожеж за добу в екосистемах Рівненщини: ситуація критична
0
Читати далі
У Німеччині вбито 19-річну жительку Рівненщини: підозрюють її 17-річного сирійського хлопця
0
Читати далі
У Рівному горів житловий будинок 
0
Читати далі
Житель Рівненщини намагалися відправити поштою до США рідкісний шолом 1915 року
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку, яка оформляла «компенсацію» за відключення світла
0
Читати далі
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі