Закон "Про амністію" в дії: двоє жителів Рівненщини сядуть за вбивство, а їхній співучасник - ні

Закон
0
150
0
Закон "Про амністію" в дії: двоє жителів Рівненщини сядуть за вбивство, а їхній співучасник - ні

На Рівненщині засудили трьох жителів Варашу, які до смерті забили 29-річного місцевого жителя. Підсудні свою вину так і не визнавали та заперечували будь-яку причетність до спричинення смертельних тілесних ушкоджень.

У квітні 2014 року зловмисники умисно завдали 29-річному жителю Вараша не менше 15 ударів ногами та скляними пляшками по голові та інших життєво важливих частинах тіла. Про це повідомив державний обвинувач – прокурор Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури Юрій Мізюк. Потерпілий зміг сам дійти додому, але від отриманих численних травм йому стало гірше і він помер.

Тривалий час обвинувачені перебували у розшуку, оскільки одразу після скоєного виїхали за кордон на заробітки. Однак пізніше усіх затримали.

Відтак двом обвинуваченим призначено кожному покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років. Обох взято під варту у залі суду. Ще одному підсудному суд призначив покарання у вигляді 2 років позбавлення волі та застосував Закон України «Про амністію», на підставі якого звільнив від відбування покарання.

Засуджені мають сплатити матеріальну і моральну шкоду потерпілим, а ще мають право оскаржити цей вирок упродовж місяця.

0
Кримінал
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: