Заступника голови РДА підозрюють у вимаганні хабаря

Заступника голови РДА підозрюють у вимаганні хабаря
0
1138
0
Заступника голови РДА підозрюють у вимаганні хабаря

Як стало відомо за отримання неправомірної вигоди був затриманий заступник голови Рівненської РДА Ігорь Грубий.

Як повідомляє Юа:Рівне його підозрюють в отриманні хабара. Цю інформаці підтвердила речниця Військової прокуратури західного регіону Юлія Галущак. Вона зазначила, що операцію поблизу будівлі РДА провели спільно прокуратура та поліція.

Юлія Галущак, речниця Військової прокуратури Західного регіону:

– Задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди першим заступником голови Рівненської РДА. Друга частина хабаря у розмірі 5 тисяч доларів США, як і раніше передана перша частина частина коштів, – також 5 тисяч доларів США, – призначались за погодження проектної документації приватному підприємцю щодо забудови земельної ділянки. Вирішується питання щодо затримання підозрюваного, повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням щодо обрання запобіжного заходу.

Зазначимо, що першим заступником голови Рівненської РДА є Ігор Грубий, на цій посаді він працює два з половиною роки. Інформацію щодо слідчих дій саме стосовно цього посадовця нам підтвердили і достовірні джерела в поліції. Наразі мобільний телефон Ігоря Грубого не відповідає. Як зазначила речниця РДА Анастасія Боднарська, цю ситуацію вони поки не коментують. Утримався від коментаря і голова адміністрації Володимир Пилипчук. 

 

У  Рівненській РДА сайту "ВСЕ" - підтвердили дану інформацію.

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: