Збірна Рівненщини із перемогами на "Кубку Заходу" з ММА

Збірна Рівненщини із перемогами на
0

Збірна Рівненщини зі змішаних єдиноборств виступила вихідними на Міжнародному турнірі "Кубок Заходу". Змагання проходили у Львові.

В нелегких сутичках нашим бійцям вдалося піднятися на п'єдестал. Так, із березнівського СК "Патріот" срібло виборов Олександр Добродій. Тренує бійця Олександр Зайченко.

Також із рівненського СК "Скіф" із срібними медалями закінчили виступи Орест Хамуйло та Костянтин Степанюк, Дмитро Махоцький здобув бронзу. Готував спортсменів до змагань тренер Богдан Романович

0
Спорт # ММА # ММА Україна # ММА спорт # Богдан Романович # СК Скіф # СК Патріот # Кубок Заходу
7 липня смт Гоща вже вдруге прийматиме професійний турнір зі змішаних єдиноборств "Битва на Горині-2".
1
3402
На Рівненщину повертається професійний ММА-турнір "Битва на Горині"
7 липня смт Гоща вже вдруге прийматиме професійний турнір зі змішних єдиноборств "Битва на Горині-2".
0
2863
З перемоги розпочав кар'єру професійний рівненський боєць ММА
Рівненський боєць із чеченським корінням Ахмет Дакаєв успішно виступив на Міжнародному професійногму турнірі зі змішаних єдиноборств.
0
3748
Рівнянин Андрій Хохлов яскраво переміг у Німеччині
Рівненський боєць зі змішаних єдиноборств ММА Андрій Хохлов (СК "Скіф", Рівне) здобув чергову перемогу у своїй кар'єрі.
0
1794
Самбісти Рівненщини "взяли" медалі Чемпіонату України
13-14 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з бойового самбо серед дітей 2003-2008роки народження.