Зеленський вакцинувався від Covid-19

Зеленський вакцинувався від Covid-19
0
Зеленський вакцинувався від Covid-19

Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусу. Глава держави вакцинувався під час робочої поїздки до зони ООС. Разом з головнокомандувачем в госпіталі Сєверодонецька вакцинувалися і військові.

Фото процесу він опублікував на своїй сторінці в Instagram.

«Лікарів і військових уже вакцинують. Боятися нічого, подаю особистий приклад», – підписав фото президент і закликав інших записатися в чергу на вакцинацію через додаток «Дія».

«Зробив це на передовій з нашими солдатами в якості головнокомандувача. Та сама Oxford / AstraZeneca (Covishield) з Індії, яка була доставлена першою в Україну, яку отримали мільйони людей у всьому світі. Вакцина дозволить нам знову жити без обмежень», – прокоментував свою вакцинацію президент у Twitter.

Нагадаємо, вчора від Covid-19 зробив щеплення міністр МОЗ Максим Степанов. З його слів, вакцинувався він індійською вакциною Covishield.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Президент відзначив та нагородив голову Городоцької громади під час Конгресу регіональних влад
0
Читати далі
«Діалог громад з Парламентом»: Рівненщина долучилася до обговорення ключових реформ
0
Читати далі
Рівненщина долучилася до «Діалогу громад з Урядом». Основний вектор — підготовка інфраструктури до зими
0
Читати далі
На Рівненщині у Великодню ніч діятиме комендантська година
0
Читати далі
Володимир Зеленський провів брифінг для медіа: основні заяви
0
Читати далі
Імператорські пінгвіни опинилися під загрозою зникнення. Пташенята масово гинуть у воді
0
Читати далі
У Радивилові поліцейські затримали збувачку канабісу
0
Читати далі
Загроза сильніших обстрілів: росія тепер бʼє керованим реактивним дроном «Герань-5»
0
Читати далі
На Рівненщині власник пилорами вдарив поліцейського, перешкоджаючи обшуку
0
Читати далі