Зеленський відповів на петицію про розмитнення «євроблях»

Зеленський відповів на петицію про розмитнення «євроблях»
0
236
0
Зеленський відповів на петицію про розмитнення «євроблях»

Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на петицію, звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова сприяти роботі нардепів і урядовців у складі робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив щодо доступного розмитнення «євроблях».

Про це йдеться у відповіді Зеленського на петицію, яку підписали майже 27 тисяч громадян.

У петиції, зокрема, просили президента провести спільну нараду з нардепами від «Слуги народу» та прийняти рішення «про негайне включення до порядку денного на засідання комітету фінансів, податкової та митної політики комплексного законопроект про доступне розмитнення 3704-3706».

У відповіді на петицію Зеленський зазначив, що 9 листопада відбулось засідання податкового комітету Ради, на якому розглянули низку законопроектів, які стосуються змін у податкових і митних правилах, які застосовуються до операцій з постачання в Україні та ввезення на митну територію України транспортних засобів.

За його словами,  серед проектів законів, які розглядалися, – № 3704 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку» і № 3706 «Про внесення змін до розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Зеленський додав, що за результатами проведеного обговорення комітет Ради прийняв рішення підготувати доопрацьований законопроект та з цією метою створити робочу групу під головуванням заступника голови комітету Олександра Ковальчука із залученням до її роботи представників Кабміну.

Президент додав, що надіслав звернення до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням сприяти роботі зазначеної робочої групи та напрацюванню необхідних законодавчих ініціатив.

Нагадуємо:

Раніше Кабмін погодив проект постанови, яка дозволяє притягувати до відповідальності власників авто на європейських номерах.

Також повідомлялось, що власники «євроблях» не можуть вивезти авто, адже його одразу конфісковують, а розмитнення автомобіля по діючих ставках не звільняє від штрафу 170 тисяч.

За матеріалами: Економічна правда

0
Економіка
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
50
Біля всесвітньо відомого Тунелю кохання відкриють резиденцію Святий Миколай та Санта
0
Читати далі
103
Рівненську облраду очолив Сергій Кондрачук
0
Читати далі
67
Завтра на двох вулицях Рівного не буде світла
0
Читати далі
72
Перевантажені фури, які виявили на Рівненщині, поповнили бюджет на три мільйони
0
Читати далі
200
Перша сесія Рівненської облради закрита: голову так і не обрали
0
Читати далі
42
Дітей загиблих на війні годуватимуть безкоштовно
0
Читати далі
1207
В Україні скасували «карантин вихідного дня»
Втім, зберегли дію карантину помаранчевої зони
0
Читати далі
74
Китайський апарат успішно приземлився на Місяць
0
Читати далі
78
Стартувала перша сесія Рівненької облради 8 скликання
0
Читати далі