На Рівненщині до державної власності через суд повернули орендовані ділянки

На Рівненщині до державної власності через суд повернули орендовані ділянки
0
204
0
На Рівненщині до державної власності через суд повернули орендовані ділянки

   За результатами розгляду позову Здолбунівської місцевої прокуратури господарським судом Рівненської області зобов’язано приватне підприємство повернути Рівненській обласній державній  адміністрації земельні ділянки площею 104, 7 га вартістю 32,4 млн. грн.

   Попередньо було встановлено, що ще 1 лютого 2007 року між приватним підприємством та  районною державною адміністрацією було укладено договір оренди землі строком на 49 років.

 Проте, ще у травні 2017 року вказане приватне підприємство визнане банкрутом та було розпочато ліквідаційну процедуру, однак орендовані земельні ділянки, всупереч вимог діючого законодавства власнику не повернуто. 

  Внаслідок таких незаконних дій орендаря орган виконавчої влади фактично позбавлено можливості використовувати земельні ділянки, зокрема, шляхом  надання в оренду іншим особам та отримувати плату за їх використання. 

  Враховуючи те, що земельні ділянки не перебували у підприємства ні на праві власності, ні на праві господарського відання, останні підлягали поверненню державі.

   Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду про розірвання договору оренди та повернення власнику земельних ділянок площею 104,7 га, вартістю 32,4 млн. гривень.   

Прес-служба прокуратури Рівненської області.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
135
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
Читати далі
76
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
115
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
Читати далі
94
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
0
Читати далі
73
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
0
Читати далі
75
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
Читати далі
81
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
Читати далі
66
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
Читати далі
2847
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі