Жінку, яка виховала 19 дітей, нагородили орденом княгині Ольги III

Жінку, яка виховала 19 дітей, нагородили орденом княгині Ольги III
0
1544
0
Жінку, яка виховала 19 дітей, нагородили орденом княгині Ольги III

На сьогодні у Рівненській області функціонує 27 будинків сімейного типу, де виховується понад 172 дитини-сирітки та діти, які позбавленні батьківського піклування. Про це повідомляють на сайті Рівненської обласної державної адміністрації. 

Варто зазначити, що найбільше таких будинків знаходиться у Рівненському районі. Тут їх – 16. 

5 лютого у Рівненській ОДА голова Віталій Коваль вручив матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу Тетяні Січнековій орден княгині Ольги III ступеня, яка виховала 19 дітей за п‘ятнадцять років. Указ про таку нагороду підписав Президент Володимир Зеленський.

До слова, такі будинки – це приклад того, яким шляхом варто рухатися у реформі деінституалізації. По всій Україні в таких інтернатах виховується понад 100 тисяч дітей. Держава щороку виділяє 12 мільярдів гривень. При цьому безпосередньо на дитину витрачається лише 15% коштів, решта 85% – це зарплата персоналу і комунальні видатки інтернатів. А вцілому по Україні таких будинків 1153. 

Майбутнім батькам, які бажають чути дитячий сміх у своєму домі можна перейти за цим посиланням та ознайомитися з інформацією.

На фото пані Тетяна із працівниками служби у справах дітей та своїми вихованцями.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: