Жіноча молодіжка БК “Рівне-ОСДЮСШОР” програла чвертьфінальну серію Чемпіонату України

0
295
0

13-14 квітня 2019 року Жіноча молодіжка БК “Рівне-ОСДЮСШОР” провели заключні ігри Чемпіонату України серед команд Вищої ліги.

Наші дівчата на домашньому майданчику двічі поступившись команді БК "Полтава" 66:67 та 53:54.

Тож, загальний рахунок серії - 2:1 на користьполтавчанок, які і пройшли далі у Чемпіонаті. Таким чином, БК “Рівне-ОСДЮСШОР” не потрапив до півфіналу Чемпіонату, але отримала великий досвід, що є хорошим здобутком для молодих гравців нашої команди в цьому ігровому сезоні.

0
Спорт # Баскетбол Рівне # БК РІвне
Жіноча збірна України U-18 продовжує підготовку до чемпіонату Європи.
0
216
Баскетболістів Рівненщини запрошують взяти участь у FCA West Streetball League
В новому сезоні FCA West Streetball League пройде в 5-ти містах Західної України: Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів.
0
238
Юні рівненські баскетболісти успішно відіграли на IX фестивалі міні-баскетболу
7 по 13 червня 2019 року в Залізному порту відбувся IX фестиваль міні-баскетболу. В таборі були 28 кращих команд України.
0
302
Рівнянки в складі збірної готуються до Чемпіонату Європи
Головний тренер юнацької жіночої збірної України U-18 Олександр Підлужняк визначився зі складом команди, що 14 червня вирушить до Мінська на два контрольних матчі зі збірною Білорусі. Команда веде підготовку до чемпіонату Європи.
0
288
На Рівненщині новий чемпіон області з баскетболу
До “Фіналу чотирьох” Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд потрапили переможці зональних змагань. “Північ” представляв сарненський БК “Олімп”, “Південь” – БК “Радивилів”, а “Центр” діючий Чемпіон області, переможець Аматорської баскетболь
0
495
Гравчині БК "Рівне" перемогли у Франції
Україна двома складами виступила на турнірі з баскетболу 3х3 Open Plus de Fécamp у французькому Фекані.