Жіноча збірна України U-18 програла Швеції на Чемпіонаті Європи

0

Жіноча юніорська збірна України програла команді Швеції в матчі четвертого туру групового етапу чемпіонату Європи – 38:73.

Команди обережно почали зустріч, набравши на двох лише 15 очок за стартову чверть. Уже в другій 10-хвилинці суперники розігралися – 48 очок на двох. Шведки при цьому забезпечили собі три очка переваги на велику перерву.

Однак у другій половині в грі українок стався провал. За третю чверть вони набрали лише два очка проти 17-ти у суперниць. Наші дівчата при цьому вдвічі більше втрачали та поступалися в боротьбі під щитами.

У заключній чверті перебіг подій практично не змінився. Відтак збірна України зазнала фатальну поразку в ключовому поєдинку боротьби за вихід у чвертьфінал. Збірна Швеції уже фактично не досяжна для нашої команди. А в разі сьогоднішньої перемоги Нідерландів над Люксембургом вони також стануть недосяжними. У чвертьфінал виходять перші дві команди з групи.

У заключному матчі групового етапу збірна України грає 10 липня проти Албанії. Початок о 15:15.