0
3020
0
  • Житель Рівненщини своє 15-річчя відзначив різаниною знайомих

Того вечора 15-річний житель села Зоря та ще троє товаришів відзначали повноліття одного з них у розважальному закладі селища Оржів. У цьому ж кафе відпочивали також троє 18-ти, 22-х та 21-річних місцевих жителів. Між компаніями розгорівся конфлікт, утім швидко вичерпався.

Повертаючись через деякий час додому, 18-ти та 15-річні молодики зупинились поблизу одного із будинків в Оржеві. У цей час на балконі перебувала вже знайома із кафе компанія, один із якої зробив зауваження гостям, що ті надто шумлять. На це хлопці біля під’їзду відреагували агресивно і покликали того на розбірки. Розмова переросла у шарпанину, в результаті якої 15-річний житель Зорі почав наносити молодику удари ножем. На підмогу вибігли інші двоє товаришів, які отримали ножові поранення, але вже від іншого, 18-річного юнака.

Нападники залишили поранених і втекли. Швидку викликала небайдужа сусідка, яка, почувши крики, виявила їх на своєму порозі.

Усіх трьох жителів Оржева із колото-різаними ножовими пораненнями ніг госпіталізували у Рівненську центральну районну лікарню. Двом із потерпілих загрози життю та здоров’ю не має. Третій — після оперативного втручання перебуває у важкому стані.

0
Кримінал # Рівненщина # поліція
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.