Жителям Рівненщини вже компенсували 10,5 млн грн за електроопалення

Жителям Рівненщини вже компенсували 10,5 млн грн за електроопалення
0
Жителям Рівненщини вже компенсували 10,5 млн грн за електроопалення

Щоб захистити населення від зростання цін на енергоносії, Уряд прийняв рішення про компенсацію витрат для деяких категорій громадян.

Як розповів на брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, Мінсоцполітики розробило механізм тимчасової компенсації споживачам електроенергії в умовах карантину.

«До 2 числа звітного місяця Рівненська обласна енергопостачальна компанія подає на Мінсоцполітики список абонентів. За січень місяць подано 27 000 абонентів, з яких 3 000 вже отримують житлові субсидії. Рівнеобленерго нараховує компенсації цим абонентам в залежності від обсягу. І до 15 числа абонентам автоматично надходить відшкодування, тобто зніматиметься з нарахувань. Сама компенсація за підвищення ціна електрики буде виплачена не домогосподарству, а безпосередньо постачальнику», – прокоментував Сергій Подолін.

Як відомо, компенсація передбачена багатодітним сім'ям, а також громадянам, які використовують електроенергію для опалення осель.

За січень  для мешканців Рівненщини відшкодували 10,5 млн грн. Таким методом буде проводитися компенсація щомісяця протягом І кварталу 2021 року.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі