Жителі сіл на Рівненщині принципово не хочуть об'єднуватись в ОТГ з містом

Жителі сіл на Рівненщині принципово не хочуть об'єднуватись в ОТГ з містом
0
697
0
Жителі сіл на Рівненщині принципово не хочуть об'єднуватись в ОТГ з містом

Таку позицію висловили представники громади села Волосківці на сході села з приводу об’єднання громад. Збори селяни провели у неділю, 25 березня, у клубі села Волосківці. Серед присутніх були представники місцевої та районної влади, а також гості з сусідніх сіл Вельбівно, Кургани та Могиляни, Район.Острог. Присутні обговорили питання об’єднання двох сільських рад в одну територіальну громаду з центром у селі Мощаниця.

Голова Мощаницької сільської ради Олександр Чубик розповів про переваги саме такого об’єднання, зокрема про те, що на села тоді будуть чималі грошові надходження, не буде спірних питань стосовно землі та з'явиться можливість створення нових робочих місць. Також зазначив, що окрім Мощаницької та Вельбівненської сільських рад, пропонуватиме доєднатись до громади і іншим сусіднім сільським радам.

Лілія Кулиба, представник громади села Волосківці у Острозькій районній раді, висловила свої аргументи про те, чому Волосківцям варто приєднуватись до Мощаниці, а не до міста Острога.

«Всі ми боїмося, бо не знаємо, як буде краще і з ким нам об’єднуватись. Моя особиста позиція, що краще тільки не з Острогом, бо практика в роботі районної ради показує, що переважна більшість депутатів - міські і їм абсолютно немає діла до села…А коли буде наша громада – ми будемо господарями на своїй землі», - зазначила депутатка.

Присутні жителі Волосківець майже одноголосно вирішили погодились з представниками влади та бізнесу та проголосували за приєднання до Мощаниці.

Наприкінці обговорення виступив місцевий підприємець та орендатор Микола Сидор: 

«Зараз нам не треба довго думати, а треба швидше приймати рішення про об’єднання і працювати. Знаю приклади, коли села не хочуть доєднуватись до міст. І це правильно. Нам самим треба створювати громаду і працювати для себе. Зараз ми бачимо мізер тих коштів, які нам надходять. А так наші гроші будуть тут, у нас. Я «за» приєднання до села Мощаниці двома руками». 

 

Таким чином присутні жителі Волосківець майже одноголосно вирішили погодились з представниками влади та бізнесу та проголосували за приєднання до Мощаниці. Тепер волосківчани чекають рішення жителів сусідніх сільських рад та дозволу на створення об’єднаної територіальної громади.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: