Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни

Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни
0
  • Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни
  • Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни
  • Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни
  • Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни
  • Життя у воді та багні: рівненські військовослужбовці відчули на собі прихід весни

Військовослужбовцям Рівненщини полігон ЗСУ Широкий Лан у Миколаївській області добре відомий за весь цей період АТО. Багато з них там теж побували. Сьогодні ж тут жити просто неможливо. Весь Інтернет майорить фотографіями вояків у багнюці та воді. Дописувачі соцмереж, які постійно викладають все нові й нові фото з наметового містечка, нарікають на відсутність реформ у армії, а також на те, що в таких умовах вимушені проживати лише солдати, а не генерали.

На увесь цей шквал емоцій вже дало відповідь командування 92-ОМБр Збройних Сил України. Про умови проживання військовослужбовців підрозділів частини на 235 загальновійськовому полігоні Широкий Лан розповів заступник командира 92 окремої механізованої бригади Максим Марченко:

«… Проте зважаючи на місцевий клімат та високий показник опадів – фактори, на які ми не можемо вплинути – питання щодо погодних умов, тобто перевищеного рівню бруду і води в наметовому містечку, не може бути усунуте так швидко. Зараз ми активно застосовуємо всі сили, для того щоб поліпшити умови проживання для наших військовослужбовців: працює інженерна техніка, за допомогою якої ми намагаємось мінімізувати рівень бруду в наметовому містечку настільки, наскільки це можливо.

Хочу зазначити, що вся командна ланка бригади проживає з військовослужбовцями в рівних умовах, ми так як і всі мешкаємо в наметовому містечку, і це може підтвердити кожен військовослужбовець, що знаходиться зараз на полігоні», – зазначає підполковник Марченко.

З усього цього поки що зрозуміло, що зайва пара гумових чобіт хлопцям тут не завадить, як і медикаменти, адже такі умови життя зміцненню здоров’я не сприяють.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування
0
Читати далі
На Рівненщині колишньому головному лікарю додатково повідомлено про підозру
0
Читати далі
Екскерівника служби доріг на Рівненщині підозрюють у поверненні білоруській фірмі гарантії на 7,5 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині вантажівка зіштовхнулася з поліцейським авто: троє постраждалих
0
Читати далі
Сирський пояснив доцільність створення бригад для відбиття можливого наступу з Білорусі
0
Читати далі
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі