Жоден активіст з Рівненщини не потрапив до фіналу скандального проекту "Нові лідери"

Жоден активіст з Рівненщини не потрапив до фіналу скандального проекту
0
1078
0
Жоден активіст з Рівненщини не потрапив до фіналу скандального проекту "Нові лідери"

Сьогодні оприлюднені результати першого етапу відбору проекту Нові лідери. Ні по голосам ні за відбором експертів жоден кандидат з Рівненщини туди не попав. До участі в проект «Нові лідери» зареєструвалось  20 активістів з Рівненщини. На сайті проекту відбувалось голосування, однак для того щоб проголосувати за якусь кандидатуру - треба було зареєструватися виборцем.

- Не зважаючи на це, дякую усім хто проголосував за мій проект по озеру, і хто голосував за інших претендентів від Рівненщини, впевнений, цей досвід усім нам буде корисним, - відзначив лідер Громадської ініціативи "За часний тендер" Святослав Клічук, який потрапив в трійку лідерів голосування в області, однак у фінальний загальний залік не пройшов. 

Проект «Нові лідери» реалізує медіахолдинг Віктора та Олени Пінчуків StarLightMedia за підтримки фонду «Відродження» та понад 30 громадських організацій. У проекті може взяти участь кожен, хто проявив себе у суспільно-значущій сфері, як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні. 

Упродовж трьох місяців сто Лідерів ведуть активну діяльність із реалізації своїх програм і готуються до їхньої презентації. На сайті NOVILIDERY.COM з’являється можливість приєднатися до команди того чи іншого Лідера. Також Лідери можуть шукати і залучати спонсорів (юридичної та фінансової відповідальності за цю діяльність проект “Нові лідери” не несе). 

На каналі ICTV вийдуть у прямому ефірі випуски телепроекту "Нові лідери". На цьому етапі участь у голосуванні за Лідерів і вирішенні їхньої подальшої участі у проекті братимуть лише телеглядачі СМС-голосуванням. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз

0
Політика # Святослав Клічук # Нові лідери
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
76
Рівненські гімнастки відкрили змагальний сезон
0
Читати далі
2274
Завтра десяток вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл залишаться без світла
1
Читати далі
178
На рівненському «Авангарді» вкладають унікальне поле
0
Читати далі
425
Хто утримує лідерство на місцевих виборах у Рівному, – соціологія
0
Читати далі
76
Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей»
0
Читати далі
351
У Рівному виявили агітаторів-порушників
0
Читати далі
246
У головній книгозбірні Рівненщини обговорять завдання й виклики цифрової епохи
0
Читати далі
110
Рада нацбезпеки продовжить блокувати російські соцмережі
0
Читати далі
115
Відсьогодні в регіонах «червоної» зони вводять нові обмеження
0
Читати далі